באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: גל מור סמו פורש מהמרוץ

רמת ישי: גל מור סמו פורש מהמרוץ

פרישה מפתיעה של אחת מהמפלגות אשר מתמודדות על מקום במליאת המועצה. תושבי רמת ישי לא צריכים לדאוג למבחר, עדיין יהיו שישה פתקים שונים בקלפי. מור-סמו ” לאור התפקיד החדש שהוטל עליי במקום עבודתי החלטתי לפרוש ולא להתמודד למליאת המועצה” 

תנועת "יחד"
גל מור-סמו. צילום: אלבום פרטי

גל מור סמו אשר הכריז על התמודדותו למועצת רמת ישי עוד בנובמבר 2012 החליט במפתיע להסיר את מועמדותו. מור-סמו בחר להודיע על פרישתו באמצעות שתי הודעות פייסבוק עוקבות. בראשונה, הצר על כך שמפלגות רבות מתמודדות על המקומות במועצה וכתב כי הוא מאוכזב מכך שיוזמת האיחוד של ראש המועצה לשעבר,ניר חבקין, לא צלחה. בסוף ההודעה הוא כתב “המשך יבוא” ואכן ההמשך הגיע כעבור מספר שעות כאשר מור-סמו הודיע על פרישתו ” לאור התפקיד החדש שהוטל עליי במקום עבודתי, הדורש ממני השקעת זמן גדולה יותר, ואחריות רבה יותר, החלטתי לפרוש ולא להתמודד למליאת המועצה. סיעת “יחד” למעשה מסיימת את תפקידה ולא תתמודד בבחירות.

חשוב לציין, כי למרות שלפחות שלושה מועמדים הציעו לנו לחבור אליהם בהרכב כזה או אחר, חברי הסיעה החליטו להישאר נאמנים לדרך ולאתגרים שהצבנו לעצמנו, אך בשל המחוייבות שהוטלה עליי, איני רוצה לפגוע בהתחייבות שלי כלפי ציבור התושבים מצד אחד ובקריירה האישית שלי מהצד השני.

אני מאחל למתמודדים הרבים (בתקווה שהרשימה תצטמצם) הצלחה רבה וזכרו, ב- 23/10/13 אתם מנהלים יישוב שחיים בו אנשים שבסה”כ מבקשים שידברו איתם בגובה העיניים”

גל מור סמו הגיע להתמודדות עם נסיון רב במערכת המוניציפלית. הוא שימש כגזבר המועצה בין שנת 1994 לשנת 1995 ובין שנת  1999 לשנת 2007. כמו כן הוא שימש כקצין מחוז תקציבים במשרד הפנים, ראש מועצה ממונה בכפר הדרוזי מסעדה שברמת הגולן וגזבר עיריית טבריה. כיום משמש מור סמו כסגן מנהל אגף הכנסות העירייה ומנהל מחלקת השומה העירונית של עיריית הוד השרון.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter