באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: גל מור-סמו העביר את תמיכתו לגיא זקס

רמת ישי: גל מור-סמו העביר את תמיכתו לגיא זקס

שחקן חיזוק: גל מור-סמו, גזבר ומזכיר המועצה לשעבר של רמת ישי, תומך בגיא זקס לראשות המועצה וברשימת ‘עתיד רמת ישי’. גל מור-סמו רק גיא היה קשוב לציבור ולצרכיו ודיבר עם הציבור בגובה העיניים ואמר אמת”.

חבר המועצה גיא זקס, מועמד סיעת עתיד רמת ישי לראשות המועצה, קיבל בשבוע שעבר חיזוק משמעותי מאיש מקצוע מן השורה הראשונה בתחום השלטון המקומי ברמת ישי, לאחר שגל מור-סמו, מזכיר וגזבר המועצה לשעבר של רמת ישי, הודיע על תמיכתו בגיא זקס לראשות המועצה וברשימת עתיד רמת ישי למליאת המועצה.

סמו היה במשך שמונה שנים גזבר ומזכיר המועצה המקומית רמת ישי, ואחר כך עבר לשורת תפקידים בכירים בעיריות אחרות. בעברו היה סמו ראש וועדה קרואה בכפר מסעדה שבגולן ומילא שורה של תפקידים בכירים בשלטון המקומי.

גל מור-סמו
גיא זקס עם גל מור-סמו. צילום:יח”צ

סמו, אשר שקל להתמודד בראשות רשימת “יחד – למען רמת ישי” לראשות המועצה ולמליאת המועצה, הסיר את מועמדותו לפני מספר שבועות וכעת הודיע בדף הפייסבוק שלו על תמיכה בזקס וברשימתו.

סמו: “מבין כל חברי המועצה היוצאת, רק גיא היה קשוב לציבור ולצרכיו ודיבר עם הציבור בגובה העיניים. מבין כל רשימות המועמדים בחרתי את רשימתו של גיא וכמובן את גיא בראש הרשימה כמועמד לראשות המועצה. אני מאחל שכל חברי המועצה הבאה יקחו דוגמא אישית מגיא בקשר שבין הבוחר לנבחר”.

זקס אמר בתגובה: “גל מור סמו הוא אישיות מופלאה ואיש נדיר, מבין הבודדים שבין תושבי רמת ישי שבאמת מבינים לעומק את כל נושא השלטון המקומי. הוא היה גזבר ומזכיר המועצה. תקציבי המועצה שבנה אז הם הבסיס לתקציב המועצה הנוכחית. אני כבר שנים מתייעץ עמו במכלול נושאים הקשורים למועצת רמת ישי, גל ימשיך להיות אחד מיועצי הבכירים כראש המועצה המקומית הבא של רמת ישי. תמיכתו היא עדות לכך שאנשי שלטון מקומי רציניים, כאלו שבאמת מבינים שלטון מקומי,  תומכים במועמדותי,  שמתחזקת מאוד בציבור בשבועות האחרונים באופן מורגש. אני כמובן מודה לגל על התמיכה ועל הסיוע”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter