באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: גליקו איש קשר

רמת ישי: גליקו איש קשר

חבר מועצת רמת ישי, נסים גליקו מונה לאיש הקשר בין המועצה לבין הקשישים בישוב וזאת לאחר שטען כי לא כל הקשישים זוכים לסיוע. חברי המועצה, יונתן הירשפלד ודב ברקאי תרמו 1,000 ₪ לצורך סיוע לקשישים.

מליאת מועצת רמת ישי החליטה ביום רביעי האחרון למנות את חבר המועצה נסים גליקו מסיעת ‘נתיב חדש’ לאיש הקשר בין המועצה לבין הקשישים בישוב. כזכור העלה גליקו את נושא הסיוע בחימום לקשישים בישיבה הקודמת ונענה על ידי ראש המועצה כי הקשישים מקבלים סיוע. גליקו לא התעצל והגיע אל מחלקת הרווחה על מנת לבדוק את הנושא במו עיניו.

קשישים
יונתן הירשפלד ודב ברקאי, תרמו אלף ש”ח.

גליקו: “עשיתי בדיקה של הנושא בקרב הקשישים ושמעתי הרבה מאוד טענות גם על מחסור בסיוע וגם על הקשר של מחלקת הרווחה איתם. הלכתי לבדוק גם עם הרווחה והבנתי שהדברים לא סגורים כפי שנאמר בישיבה הקודמת. לפי דעתי לא הגיעו לכולם ויש אנשים שנופלים בין הכסאות. זה מרגיש לי לא נוח ואני חושב שלכולם זה צריך להרגיש לא נוח. שאלתי גם לגבי המענק בסך 300 ₪ שניתן על ידי חברת החשמל כפי שהדבר נעשה במגדל העמק ונאמר לי שלמועצה אין נגיעה לכך. אני באופן אישי מוכן להרתם ולעזור בכל דבר”

חבר המועצה יונתן הירשפלד תמך בדבריו של נסים גליקו ואף תרם אלף ₪ בשמו ובשם חברו לסיעה, דב ברקאי לצורך מתן סיוע לקשישים. הירשפלד: ” אני חושב שהיוזמה שלך מבורכת ואם תזדקק לעזרה, אני אשמח אם תפנה אליי. לדעתי המועצה צריכה גם לתקצב את זה”

חבר המועצה, גיא זקס אמר בנושא: “צריך לעזור לקשישים לבקש את הזכויות שלהם כי יש במדינה מגמה שאם מישהו לא יודע שמגיע לו משהו ולא מבקש אז הוא גם לא מקבל”

ראש המועצה, עפר בן אליעזר גם התבטא בנושא: “המועצה תסייע ככל שניתן בנושא הזה. יש פעולות של מחלקת הרווחה לאורך כל השנה מול כל העמותות ואנחנו מחלקים מזון, כסף, תנורים, שמיכות ועוד. וד”א, זה אף פעם לא מספיק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter