באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: גבריאלי התפטר

רמת ישי: גבריאלי התפטר

התפטרות ראשונה ברמת ישי!! סגן ראש המועצה, דודו גבריאלי הודיע על התפטרותו מחברות במועצה וזאת לאחר קצת למעלה מחמש שנים כממלא מקום וסגן ראש המועצה. גבריאלי: “לצערי, יש לי תחושה של הקלה”

סגן ראש מועצת רמת ישי, דודו גבריאלי התפטר אתמול (רביעי) מחברותו במועצה, התפטרות שתכנס לתוקפה בתוך 48 שעות כשאת מקומו יתפוס מספר 4 ברשימת ‘רמה’, שלומי ביטון. גבריאלי שהיה מועמד לראשות המועצה מטעם סיעת ‘תנופה’ בבחירות שנערכו בנובמבר 2008 הגיע למקום השלישי וחבר לעפר בן אליעזר מול ראש המועצה דאז, ניר חבקין. במשך כל הקדנציה הקודמת שימש גבריאלי כממלא מקומו של בן אליעזר כשלקראת הבחירות האחרונות הוא הצטרף לסיעתו של בן אליעזר ושימש כסגנו.

רמת ישי
דודו גבריאלי, הגיש את התפטרותו.

דודו גבריאלי: “לצערי, יש לי תחושה של הקלה בשל התנהלות לא עניינית של חלק מחברי האופוזיציה ובשל השחתת הזמן וההתנהגות הלא ראויה. אין ספק שהייתי נשאר ותורם מיכולותיי לו חברי המועצה היו מבינים שפוליטיקה נגמרת יום אחד אחרי הבחירות ומרגע שמקבלים את דין הבוחר שיכול להיות גם על קול אחד, מתחילים בעשייה עד למערכה הבאה. כשמתחילה המערכה הבאה שולפים את הסכינים והציפורניים ומתחילים את הכל מחדש אבל משום מה הדבר הזה לא קורה בכפר הקטן שלנו.

לפעמים אני חש תחושת התבזות מעליבה מרמת ההתלהמות בכלל ומרמת הדיון בפרט, שלא לדבר על האלימות המילולית שכבר הפכה להיות הרגל בישיבות. רבים וטובים נטשו את העשייה הציבורית בשל כך וחבל. אני יכול רק להבטיח שבמערכת הבחירות הבאה אני אהיה פעיל ונוכח מאוד כי מאוד חשוב לי מי יוביל וינהיג את הישוב”.

ראש המועצה, עפר בן אליעזר התייחס להתפטרותו של גבריאלי: “אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לדודו על שירות גם בקדנציה הקודמת וגם בקדנציה הזו, תוך עבודה עניינית ומקצועית. לצערי הרב דודו בחר להתפטר למרות שאני ניסתי לשכנע אותו להשאר אבל אני מכבד את החלטתו. אני בטוח שאני אעזר בשירותיו. דודו הוא חבר אמיתי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter