באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בן אליעזר בנה קואליציה

רמת ישי: בן אליעזר בנה קואליציה

סיעת ‘רמה’ וסיעת ‘מחר’ חתמו בסוף השבוע על הסכם קואליציוני לפיו תקבל סיעת ‘מחר’ את ניהולן של ועדת החינוך וועדת התכנון והבניה. הירשפלד ” בחרנו להכנס לקואליציה לטובת רמת ישי ולטובת התושבים”

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר חתם בסוף השבוע על הסכם קואליציוני עם סיעת ‘מחר’ בראשותו של יונתן הירשפלד דבר שיבטיח לו רוב קואליציוני של חמישה חברים מול ארבעה חברי אופוזיציה. על פי פרטי ההסכם תקבל סיעת ‘מחר’ את תפקידי יו”ר ועדת החינוך וועדת התכנון והבניה. בנוסף ישמש מספר 2 בסיעה, דב ברקאי, כסגן ראש המועצה ואילו יו”ר הסיעה, יונתן הירשפלד ישמש כממלא מקום ראש המועצה. ל YCOM נודע כי הירשפלד דרש גם את תפקיד יו”ר הנהלת המתנ”ס אולם הסכים לוותר על דרישתו בשל ההערכה שהוא רוחש ליו”ר הנוכחי, חיים הובר.

רמת ישי
בן אליעזר, בנה קואליציה

כזכור התמודד הירשפלד על תפקיד ראשות המועצה והגיע למקום השלישי, אחרי בן אליעזר ויעקב זוהר. הירשפלד נאלץ לחכות לקולות החיילים על מנת לקבל את המנדט השני וזאת לאחר מאבק צמוד עם סיעת ‘עתיד’ בראשותו של גיא זקס. כשלבסוף מוכרע המאבק על חודם של 12 קולות.

לאחר הבחירות ערך בן אליעזר שיחות עם ראשי כל הסיעות אך המשא ומתן עם סיעת ‘נתיב חדש’ שלה שלושה מנדטים נתקע כבר בשלביו הראשונים ואילו היחסים האישיים בין בן אליעזר וסגנו, דודו גבריאלי לזקס אינם מהמשופרים ובכל מקרה כניסתו של זקס לקואליציה לא היתה מייצרת רוב קואליציוני. לטענת יעקב זוהר, הוא הגיע למו”מ בידיים נקיות אלא שנציגיו של בן אליעזר לא הציעו למפלגתו שום דבר וזאת כאשר כוחן של המפלגות במליאה הוא זהה.

יונתן הירשפלד אמר לאחר חתימת ההסכם: ” אני יודע שבמהלך מערכת הבחירות הצבענו על הדברים הלא טובים אבל הציבור אמר את דברו ועלינו לכבד את הבחירה הדמוקרטית. בחרנו להכנס לקואליציה לטובת רמת ישי ולטובת התושבים, על מנת שנוכל לעשות ולהשפיע. היה הרבה יותר נכון פוליטית להשאר בחוץ ולצעוק אבל זה לא נותן כלום”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter