באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בטיסה לטקס סיום קורס טייס

רמת ישי: בטיסה לטקס סיום קורס טייס

דורון אלקריף מרמת ישי הצטרף למסוק ראש הממשלה לטקס סיום קורס טיס בסיס חצרים. בטקס הם פגשו את סגן ש’, תושב רמת ישי, שסיים את הקורס בהצלחה.

 חוויה בלתי נשכחת עברה ביום חמישי האחרון על דורון אלקריף בן ה-13 מרמת ישי. אלקריף הצטרף לפמליית ראש הממשלה בנימין נתניהו, יחד עם 8 בני נוער נוספים אשר חוו שכול במשפחתם-איבדו את אבותיהם במלחמות ישראל- לטיסה במסוק ראש הממשלה לטקס סיום קורס טיס בבסיס חצרים.

דורון ואחותו שי איבדו את אביהם אליהו אלקריף ז”ל במלחמת לבנון השניה באוגוסט 2006, כשהיו בני 5 ו-6 בלבד. רס”ן במילואים אליהו אלקריף, שהיה קצין חימוש בגדוד צנחנים, נהרג מנפילת קטיושה בכניסה לבית העלמין של כפר גלעדי, בעת שהמתינו לכניסה ללבנון, בארוע נהרגו עוד 11 מחבריו. שי ודורון חברים בקבוצת בני נוער בגילאים 12-17 הנמצאת בקשר עם ראש הממשלה, קשר זה החל ביום הזיכרון האחרון במסגרת פעילות של ארגון אלמנות ויתומי צה”ל כאשר הקבוצה פגשה את נתניהו, הילדים סיפרו לראש הממשלה על אבותיהם, והוא מצדו סיפר על אחיו יוני.

נערי ראש הממשלה. צילום דוברות רמת ישי.
נערי ראש הממשלה. צילום דוברות רמת ישי.

נתניהו הבטיח להמשיך את הקשר עם בני הנוער ועמד במילתו. וכך, הפמליה שליוותה את נתניהו כללה הפעם לא רק את ההרכב השגרתי של יועצים ומאבטחים. אל ראש הממשלה הצטרפו תשעה בני נוער, בני 12 עד 17, שזכו לצפות בטקס מהשורה הראשונה.

דורון ואחותו שי מתגוררים ברמת ישי יחד עם אמם, ליבי אלקריף.

אחד ממסיימי קורס הטייס הינו סגן ש’ בן 21 מרמת ישי שקיבל ביום חמישי האחרון את סיכת הכנפיים. ש’ סיים את הקורס היוקרתי בצה”ל במגמת נווטי תובלה וישובץ באחת מטייסות התובלה.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר שוחח עם ש’ ואמר: “הבאת גאווה לרמת ישי. אתה מהווה מודל לחיקוי לבני הנוער בישוב”. ש’ אמר לבן אליעזר כי כאשר הגיעו המיונים לקורס הטייס ידע שזהו מקומו.

בשנת 2012 קיבלה רמת ישי תעודת הוקרה מראש אכ”א אלוף אורנה ברביאי בזכות היותה מובילה בנתוני הגיוס וגיוס האיכות לצה”ל מבין המועצות המקומיות בישראל.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter