באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בדרך לקואליציה?

רמת ישי: בדרך לקואליציה?

ראש המועצה, עפר בן אליעזר נפגש עם יו”ר הקואליציה, יעקב זוהר ודן עמו בכניסה אפשרית של סיעת ‘נתיב חדש’ לקואליציה. חבריו של זוהר לסיעה אינם מתלהבים מהרעיון. זוהר: דנו במספר נושאים בקשורים לישוב”

פגישה חשאית בין ראש המועצה, עפר בן אליעזר לבן יו”ר האופוזיציה, יעקב זוהר. על פי מקורות YCOM דנו שני האישים בשורה של נושאים הקשורים לרמת ישי וביניהם גם באפשרות שסיעת ‘נתיב חדש’, שבראשה עומד זוהר, תכנס לקואליציה. כידוע, נמצא בן אליעזר בבעיה קואליציונית עקב הקואליציה הצרה שברשותו הכוללת חמישה חברים בלבד מול ארבעה חברי אופוזיציה, וזאת כאשר סגן ראש המועצה, דב ברקאי, שוהה ימים ארוכים בחו”ל לרגל עסקיו. לכן רצונו בהגדלת הקואליציה מובן ביותר.

קואליציה
יעקב זוהר, נפגש עם בן אליעזר.

מנגד, יעקב זוהר מתמודד עם חוות דעת משפטית לפיה הוא אינו יכול לשמש כחבר מועצה בשל תפקידו כראש המועצה האזורית בוסתן אל מרג’, דבר אשר אולי דוחף אותו אל חיק הקואליציה אלא ששני שותפיו לסיעה כלל אינם מתלהבים מהרעיון וספק אם יצטרפו אליו במקרה שיגיע להסכם. חברת המועצה, יפעת וקנין אמרה השבוע לכתב YCOM כי נוח לה מאוד עם מקומה באופוזיציה ואילו חבר המועצה נסים גליקו מיליטנטי הרבה יותר, הוא אמנם לא פוסל לחלוטין כניסה לקואליציה אך דורש סמכויות נרחבות, דבר שספק גדול אם יהיה מקובל על בן אליעזר. בכל מקרה, נראה כי המערכת הפוליטית ברמת ישי נמצאת בעמדת המתנה כשראש המועצה וחברי האופוזיציה ממתינים להתפתחויות בנושא כשירותו של יעקב זוהר.

יעקב זוהר אישר לכתב YCOM את דבר השיחה שערך עם בן אליעזר “דיברנו על מספר נושאים הקשורים ליישוב. כשנשאל האם דיברו על כניסה לקואליציה ענה זוהר: “אין תגובה”

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ודוברו, נועם רגב, ממשיכים להחרים את אתר YCOM ולא הגיבו לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter