באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: בא לעבוד

רמת ישי: בא לעבוד

הישג לחבר מועצת רמת ישי ניסים גליקו מסיעת “נתיב חדש”: לאחר תקופת סחבת ארוכה, הצליח חבר המועצה הטרי להסדיר לתושב נכה המתגורר ביישוב חניית נכים ליד ביתו. גליקו: “אני שמח להיות כתובת עבור האוכלוסיות הנזקקות ברמת ישי”

חבר המועצה ניסים גליקו הסדיר חניית נכים לנכה תושב רמת ישי לאחר סחבת ארוכה. גליקו, שנבחר פה אחד על ידי מליאת המועצה לעמוד בראש וועדת הגמלאים ולתפקיד מקשר התושבים עם מחלקת הרווחה ברמת ישי, קיבל את הפנייה מן התושב, ולאחר מגעים עם מחלקת התפעול במועצה שורטט קו המתאר של חניית הנכים בסמוך לבית הנכה והוצב תמרור מתאים. גליקו: “אני שמח לסייע לתושבים הפונים אלי בנושאי רווחה שונים ולהיות להם כתובת שלא היתה קיימת כאן במשך שנים”.

רווחה
נסים גליקו. תצלום: יח”צ

גליקו, אשר נבחר לפני כחודש וחצי פה אחד על ידי מליאת המועצה לתפקיד מקשר התושבים עם מחלקת הרווחה ברמת ישי, ולפני כשבועיים נבחר גם לתפקיד יו”ר וועדת הגמלאים במועצה ולחבר וועדת הנחות בארנונה, קיבל לפני מספר שבועות את פנייתו של התושב, אשר נואש מן הסחבת הארוכה שנקטה המועצה בעניינו. גליקו לקח את העניין לידיו, והתרוצץ עם העתק מסמכי הנכות של התושב בין הגורמים הרלוונטיים, ובעיקר מול מחלקת התפעול של המועצה, עד להשגת האישור המיוחל. בימים האחרונים שורטטו קווי המתאר של חניית הנכים סמוך לבית התושב והוצב עמוד תמרור מתאים במקום. התושב הודה בהתרגשות לחבר המועצה גליקו על הירתמותו לנושא עד השגת התוצאה הרצויה.

חבר המועצה גליקו הביע סיפוק מן התוצאה: “רצוני להודות מעומק הלב למחלקת התפעול של המועצה אשר סייעה בידי לעזור לתושב שפנה אלי. התושב, כאשר הוא פנה אלי, כבר היה מיואש ולא ידע למי לפנות. אני שמח להיות כתובת עבור האוכלוסיות הנזקקות ברמת ישי ולסייע לתושבים הרבים הפונים אלי בנושאי רווחה שונים, ולהיות להם כתובת שלא היתה קיימת כאן במשך שנים במועצה”.

חבר המועצה גליקו ישב בשבוע שעבר עם מנהלת מחלקת הרווחה במועצה, הגב’ שרה גייצהלטס, וסיכם עמה להמשיך ולשתף פעולה לקידום אוכלוסיות הרווחה ברמת ישי. גליקו מסר כי שיתוף הפעולה מול המחלקות השונות במועצה יימשך, וכי הציבור מוזמן לפנות אליו ישירות בנושאים אלו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter