באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רמת ישי: ארבעה נציגים למועדון הוקי גלגליות באליפות העולם לנוער שנערכה בקולומביה

רמת ישי: ארבעה נציגים למועדון הוקי גלגליות באליפות העולם לנוער שנערכה בקולומביה

הנבחרת סיימה במקום ה-13 כאשר מתוך חמשת שחקני ההרכב-ארבעה נציגים מהדאבליסטית רמת ישי-גאי ישראלי הקפטן, נבו כהן, שחר הרוניאן ורותם בן אליעזר.

נבחרת ישראל לנוער (עד גילאי 20) בהוקי גלגליות שבה בשבוע האחרון מאליפות העולם בקרטחנה שבקולומביה,כאשר סיימה את התחרות במקום ה13 בהובלתם של שחקני מועדון הוקי גלגליות רמת ישי.

 נציגי נבחרת רמת ישי באליפות העולם לנוער. צילום דוברות רמת ישי.
נציגי נבחרת רמת ישי באליפות העולם לנוער. צילום דוברות רמת ישי.

הנבחרת שטסה במסע ארוך מישראל לקולומביה בתחילת אוקטובר, השתתפה זו הפעם הראשונה באליפות העולם לנוער, לאחר פרויקט שנמשך 4 שנים, בשיתוף פעולה עם האיגוד הספרדי – שנחשב לאחד מהטובים בעולם. באליפות זו משחקות הנבחרות הלאומיות משלל מדינות ויבשות ברחבי העולם (בסך הכל 17), ביניהן ארגנטינה, ספרד, מקאו, הודו, ארצות הברית, דרום אפריקה ופורטוגל.

לסגל הסופי, שכולל 8 שחקנים ו 2 שוערים, זומנו שחקנים ממועדון רמת ישי.  גאי ישראלי – קפטן קבוצות הנוער והבוגרים של המועדון, בן 17 ומתגורר בכפר יהושע. גאי אף השתתף באליפות העולם לבוגרים שהתקיימה לפני שנה ביחד עם הנבחרת הבוגרת של ישראל. נבו כהן – השחקן הצעיר ביותר בנבחרת, בן 16 ומתגורר בכפר יהושע. שחר הרוניאן – אחד החלוצים המבטיחים ביותר בישראל, בן 17 ומתגורר ברמת ישי. רותם בן אליעזר – שוער, שיחק בקטלוניה בעונה האחרונה, בן 18 ומתגורר ברמת ישי. ארבעת שחקני רמת ישי פתחו במרבית מהמשחקים בהרכב (ביחד עם הקפטן סער שרון, כלומר היוו 80% מהרכב הפותח).

אחרי משחק אימון מוצלח נגד נבחרת ארה”ב בו ניצחה 0:12, פתחה הנבחרת את האליפות עם הפסד מאכזב 4:2 לאנגולה. בהמשך שלב הבתים היה פחות מוצלח והנבחרת ספגה הנבחרת הפסד כואב במיוחד 3-2 נגד דרום אפריקה (לאחר שמיטת יתרון 2-0),והפסד 10-0 לפורטוגל, שזכתה בסוף האליפות בתואר אלופת העולם.

לאחר מכן חלה התאוששות מסוימת ומשחק ההצלבה נגד אנגליה נגמר בתיקו 1-1, אך הנבחרת הפסידה בגול הזהב במהלך ההארכה. לאחר מכן ניצחה הנבחרת במשחק בוקר מוקדם את קוסטה ריקה החלשה בתוצאה 0:14 ושמרה את הדובדבן שבקצפת למשחק הסיום נגד אורוגוואי. לאחר מחצית ראשונה נוראית, הישראלים ירדו לחדר ההלבשה כשהלוח מורה 7-2. לפתיחת המחצית השנייה נקראו לפרקט שוב 4 שחקני רמת ישי ביחד, יצרו מומנטום אדיר מה שהוביל לחזרה מדהימה של תיקו 8-8. נראה שהישראלים לא שכחו את המשחק נגד אנגליה, התעשתו על עצמם והבקיעו את גול הזהב בבישול ידי אמן של גאי ישראלי לידיו של ספיר שטייף, ניצחון שהבטיח לנברת את המקום ה-13.

לדברי מאמנים רבים מהנבחרות השונות שצפו בטורניר,שילוב ארבעת השחקנים של רמת ישי על המגרש היה קטלני והם זכו למחמאות רבות. לדברי צופים ואנשי מקצוע רבים גם הצטיין השוער המקומי, רותם בן אליעזר, שהציל את הנבחרת פעמים רבות ואף שמר על נתון מדהים של 100% הצלחה בפנדלים, 5 מ-5. כעת חוזרים גאי, נבו, שחר ורותם להתאמן במועדון תחת הדרכתו של מרסלו בנדרסקי, מאמן הבוגרים והמנהל המקצועי, שבראשם מטרה אחת – שחזור הדאבל מעונה שעברה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter