באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ריפוי באור ואהבה

ריפוי באור ואהבה

 

 

לפני פנו אלי בשאלה איך עובד הריפוי הרוחני והאנרגטי. הסברתי על שיטות שונות של הילינג ורייקי, ושיטות אנרגטיות נוספות כמו “נס ההתמרה” (שיטה שאני פיתחתי) ועוד. היא קיבלה בהבנה את נושא ריפוי בהילינג, אך היה לה קושי והסתייגות לגבי הריפוי ברייקי. לכן החלטתי לכתוב מאמר זה על מנת להבהיר דברים אלה גם לאחרים

ידוע כי אנו מוקפים באנרגיות בתדרים שונים. כל מה שנמצא ביקום, מסביבנו ובתוכנו הוא אנרגיה. אנו מורכבים מאנרגיה. כאשר אנו במצב הטבעי ומאוזן, אנרגיה שלנו בתדר נכון ואנו זורמים בטבעיות עם כל מה שמקיף אותנו.

כאשר האנרגיות שסביבנו אינן מתאימות והתדר לא מתאים, אנו חשים  חוסר איזון . עצבנות ועד חולי. (כך גם עם קורה כאשר אנו חושבים מחשבות שליליות ומיצרים אנרגיה ותדר שאינו הרמוני –שלילי)

המטפל הרוחני מתפקידו לעזור למטופל להתחבר חזרה לתדר הנכון. בעזרת שיטות שונות שהוא משתמש בהם, כאשר הוא משמש כערוץ או צינור לההעברת אנרגיה של הילינג (הילינג היא מילה אשר מתארת ריפוי רוחני ואנרגטי) .

המטפל יכול להיעזר בכוח הדמיון, ריפוי בצבעים, בצלילים, תקשור, קריסטלים או אנרגיה של רייקי ושיטות נוספות להעברת אנרגיה.

לדוגמא רייקי היא אנרגיה טהורה של תדר האהבה. מילה רייקי מורכבת משני חלקים : ריי – חכמה או תבונה אוניברסלית שקיימת ביקום והיא נמצאת בכול, ו -: קי (או צ’י) – אנרגיה שזורמת בכל …

המטפל ברייקי מתעל את האנרגיה מהיקום דרכו אל המטופל (או אל האובייקט שהוא רוצה לטפל בו)…בעצם כולנו נולדנו עם יכולת ריפוי ברייקי או בהילינג, היום אנו רק נזכרים בהם.

גם הילינג וגם רייקי הם תדרים אשר מחברים אותנו לאנרגיה טהורה של בריאה, אשר נמצאת ביקום מאז ומתמיד. כבר בימי קדם השתמשו באנרגיה זו על מנת לרפא…

המטפל הרוחני או הילר הוא אינו מכשף שמטפל בכישופים …

הוא רק משמש כזרז, או ערוץ על מנת לחבר את המטופל ליכולת הריפוי הטבעית. לא הוא אשר מרפא את המטופל. יכולת הריפוי נמצאת בתוכנו- כאשר המטפל עוזר לנו, או מכוון את תדר האנרגיה אלינו, אנו אלה שמסכימים להירפא. נעזרים באנרגיה נפלאה זו, ומחליטים שאנו נרפאים.

לחיות בבריאות זו יכולת לחיות באיזון, בהרמוניה ובאהבה. כאשר הגוף יוצא מהאיזון – סימן שיש חוסר באהבה מסוג כלשהו (גם חוסר פרגון לעצמנו זו חוסר באהבה), וכך נוצרות חסימות….

התחברות לתדר האהבה מחזירה את ההרמוניה בגופינו ובנפשנו.

ההבדל בין הילינג לרייקי הוא רק “במפתחות” להתחברות לאנרגיה שאנו משתמשים בהם לריפוי.

מטפל בהילינג משתמש במודעותו על מנת להתחבר לתדר של הילינג.

התחברות לתדר של רייקי, ערוץ ריפוי באנרגית האהבה הטהורה – היא דרך הסמלים של רייקי.

כמו כן יכולת לימוד של רייקי והתחברות לערוץ ותדר הריפוי זה מועבר מהמאסטר (המורה) , אל החניך של רייקי….

הסמלים של רייקי הם מקודשים והם עוזרים למטפל להתחבר ביתר קלות ובמהירות לתדר הריפוי.

כל העולם מוקף סמלים. השפה המדוברת מורכבת מסמלים. גיאומטריה היא סמלים, פיזיקה וכימיה משתמשת בסמלים.

צורות גיאומטריות מחברות אותנו לאנריגה מסוימת. כאשר אנו חושבים על עיגול, אנו  מייד חושבים על אנרגיה רכה, על הכלה, על משהו שהוא מקיף אותנו.

כאשר נחשוב על משולש מייד תשתנה החשיבה והתדר למשהו אחר, שמסמן גבולות אחרים.

הריבוע נותן תחושה של בית, של הגנה וכך הלאה עם יתר הסמלים והצורות.

כך גם המספרים הם סמלים. במתימטיקה לא היינו מסתדרים ללא סמלים. וכך גם הסמלים בכל התחומים.

לדוגמא בקלפי טארות ישנם ציורים ממיתולוגיה היוונית, הרומית וגם מתנ”ך. ישנם מספרים ואותיות שהם ערך נומרולוגי (תורת המספרים והאותיות).

הצבעים הבהירים בקלף מסמלים צדדים החיובים בחיינו והצבעים הכהים בקלפים מסמלים את הקשיים שאנו צריכים להתמודד אתם או שיעורים שעלינו ללמוד.

כאשר המטפל בהילינג או ברייקי, או יועץ הרוחני כוונתו הטהורה היא לעזור לאדם. לכוון אותו לכיוונים חיובים יותר- ואין זה משנה אם הוא משתמש בקלפי טארות או קלפי מסרים שונים. באנרגיות של תקשור או בכל שיטה אחרת. כל אלה נועדו לעזור לאדם להירפא מחולי או מתקיעות,

לעזור לאדם להבין מדוע הגיע למצב שהוא נמצא בו ולתקן אותו.

כאשר אנשים אינם מבינים את שיטת ההתחברות או אף אינם מבינים כי כל ההבדל להשתמש בכוונה טהורה , ובאנרגיה של אהבה – הם חשים פחד או רתיעה…

כמו כן ישנם גם מטפלים אשר טוענים כי כל שיטת טיפול אחרת אשר הם אינם מבינים היא פסולה.

הדבר מזכיר לי את ימי הביניים, כאשר רבים מכנים אותה תקופת החושך. בתקופה ההיא נשים אשר השתמשו ביכולת ריפוי טבעית. או שהיו חכמות מדי והיתה להם אינטואיציה מפותחת., יכולת ניבוי או ניחוש, נראו מוזרות בעיניי הסביבה . כינו אותן מכשפות ואף העלו אותן למוקד.

כיום- בזמנים המודרניים והנאורים, כאשר לכל אדם יש יכולת לקרוא ספרים רבים בנושאי ריפוי ואף ללמוד על שיטות אלה. חלק גדול משיטות הרוחניות מוצגות בתכניות הטלווזיה – אין כבר מקום לפחד מחוסר ידע. היום – בעידן הזה העולם זקוק לריפוי, לאנרגיה של אהבה ולתדר של אור.

כך גם יותר ויותר אנשים מבקשים להתחבר לאנרגיות ריפוי הרוחני או האנרגטי מסוג כלשהו (כל אחד בוחר במה שמתאים לו ביותר) .כך גם יותר יותר אנשים מבקשים ללמוד תחום ריפוי כלשהו ולהפוך למטפל . נראה כי בעוד מספר שנים כולם יהיו מטפלים ויוכלו לעזור לעצמם ולמשפחתם. בעזרת מודעות זו נתגבר על הבורות, הפחד והחושך. על אלימות בעולם , הנפרדות ומלחמות. ונצעד לעתיד טוב יותר, שבו שוררת הרמוניה ושיתוף בין בני האדם , ונחייה חיים בריאים ומאושרים יותר….

 

באהבה – סופיה פטר. יועצת רוחנית ,הילרית ומתקשרת

www.shinoy.co.il

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter