באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

רגע לפני סיום

רגע לפני סיום

בבתי הספריחדבגבעת אלה ועמק יזרעאלבגניגר נפרדים מתלמידי שכבות ו
וממנהלות בתי הספרנירה מרום ואורית דביר שמסיימות את תפקידן

בבית הספר יחדבגבעת אלה, מסיבת הסיום התקיימה על רקע נופיו של הגן הלאומי ציפורי. הטקס בציפורי, מסמל את הקשר של השכבה ובית הספר לעמק יזרעאל, וממנו ניתן לראות את ארבעת היישובים המזינים את בית הספרגבעת אלה, חנתון, ציפורי ואלון הגליל.

במחזור כז 95 בוגרים ובוגרות בשלוש כיתות, זה המחזור הגדול ביותר של בית הספר.

לאחר טקס הסיום החגיגי, התלמידים יצאו לטיול לילה מרגש, שכלל לינה והפעלה בחצר בית הספריחד‘, הבית בו גדלו בשש השנים האחרונות.

נירה מרום מנהלת בית הספר, מסיימת את תפקידה לאחר שבע שנים, בהן הובילה את בית הספר להישגים בתחומים רבים.

ראש המועצה אייל בצר, ברך אותה: “נירה את מנהלת ערכית ומסורה, בית הספר בהובלתך הגיע להישגים מרשימים בתחום הלימודי וחשוב מכך, בתחום החברתי. את אשת חזון שחולמת, רותמת ומגשימה. אין ספק שהתלמידים, המורים והמועצה כולה זכתה בך!”.

בבית הספר עמק יזרעאלבגניגר, חגגו את מסיבת הסיום במדשאת הקיבוץ בו ממוקם בית הספר, הוא נוף ילדותם בשש השנים האחרונות, בסמוך ליישובים המזינים אותובלפוריה, גניגר, כפר גדעון, כפר החורש, מזרע, רמת דוד ותל עדשים.
במחזור פט 64 בוגרים ובוגרות בשתי כיתות. למרות שהשנה לא התאפשר להם לקיים מסורות שנהוגות בבית הספר בשנת הסיום בשל מורכבות התקופה, תלמידי השכבה לא ויתרו על מסורת ארוכת שנים ומכרו תוצרים של תלמידי ביהסיובליםמעפולה ביום ההורים. בבית הספריובליםלומדים תלמידים עם שיתוק מוחין ומוגבלויות פיזיות מורכבות. את הפדיון מהמכירה הם העבירו לבית הספר כתרומה.
אורית דביר, מנהלת בית הספר, מסיימת את תפקידה לאחר שלוש עשרה שנים, בהן הובילה ביד רמה את בית הספר.
ראש המועצה אייל בצר, ברך אותה: “צמחת מתוך בית הספר. היית מחנכת מוערכת ומנהלת מוערכת עוד יותר. קידמת את הלמידה החוץ כיתתית בבית הספר והשכלת לראות תמיד את כל התלמידים מתוך ראייה הוליסטית, שלמה וכוללת. את מחוברת מאד לעמק ולערכיו וככזאת, הבאת ערכים אלה לכדי מימוש כמחנכת וכמנהלת, ועל כך, התברכנו בך!”

מנהל אגף החינוך יפתח גיא, הודה לשתי המנהלות המוערכות על תרומתן ופועלן לאורך השנים למען תלמידי העמק, במסירות רבה ובתחושת שליחות.

שניהם איחלו לתלמידים הבוגרים הנאה ומנוחה בחופשת הקיץ והצלחה בהמשך לימודיהם במערכת החינוך העמק יזרעאלית.

צילום ענת חרמוני

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter