באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ראש עיריית ירושלים בביקור ביקנעם: אני מכוון לתפקיד ביצועי בממשלת ישראל

ראש עיריית ירושלים בביקור ביקנעם: אני מכוון לתפקיד ביצועי בממשלת ישראל

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת הגיע לביקור ביקנעם, ונפגש לפגישת עבודה עם ראש העיר, סימון אלפסי.

הביקור החל בפגישה אישית בין שתי הקולגות, ולאחר מכן סייר רה”ע האורח בליווי מארחו ביישוב, בשכונות השונות, ובפארק “מבוא כרמל”. ברקת שהתרשם מאוד מפארק התעשייה המשותף ליישוב, למגידו, לעוספיה ולדליית אל כרמל אמר לסימון שהקמת הפארק מוכיחה שיש לך אחריות חברתית לתושבי יקנעם וגם לשכנים שלך. משם המשיך הביקור לחברת “מלאנוקס” והמשתתפים קיבלו סקירה על החברה מסמנכ”ל החומרה של החברה, אייל בביש. בסיום הביקור ב”מלאנוקס” נפגש ברקת עם עיתונאים.

ברקת סיפר שהוא עשה ביישובו רפורמות בתחום החינוך, וביניהן הוא ביטל את אזורי הרישום לבתי הספר, ועתה הוא מרחיב את בתי הספר עם ביקושים גדולים. ברקת סיפר שהוא בנה שפה משותפת עם מנהלתי בתי הספר לקידום החינוך היישובי.

בהקשר להתפקדותו לליכוד אמר ברקת שהוא מאמין בגושים ותפיסת עולמו היא שיש צורך להיכנס למפלגות הגדולות. ברקת ציין שהוא ליברל בתחום הכלכלי, ניצי בתחום המדיני, בעל אחריות חברתית ומאמין בפיזור  משאבים כך שחלשים יצליחו מהר יותר. ברקת אמר  שהוא מכוון לתפקיד ביצועי בממשלה.

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי פרגן לקולגה שלו ואמר שישראל צריכה מנהיגים כמו ניר ברקת. אלפסי ציין שאירח ביקנעם נשיאים וראשי ממשלות, והוא מברך את ניר ברקת ופועלו. אלפסי שיבח את ברקת על עבודתו המצוינת בירושלים וציין שהעובדה שהוא ליכד עצמו סביב 95% מהסיעות בעירייה מדברת בעד עצמה, ומעידה שהוא יכול להוביל את המדינה. בסיום הדברים העניק אלפסי לראש העיר שי מזכרת מביקורו ביישוב וקיבל מהאורח שי מדליה. בסיום הביקור ערך ברקת לעצמו חוג בית ביישוב.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחתי לארח את ניר ברקת ביקנעם. ניר הוא ראש עיר משכמו ומעלה שמנהל את העיר הכי קשה בעולם מכל הבחינות ועושה עבודה מקצועית נהדרת. אני וניר חושבים בהרבה דברים אותו הדבר, והדבר בא לידי ביטוי בהובלת מערכות החינוך, פארקי התעשייה ועוד. ניר ברקת מכוון לתפקיד ביצועי בממשלת ישראל ואין לי ספק שמדוברך באדם בכל יכולות גבוהות מאוד שכבר הוכיח את עצמו ואשר יגיע רחוק גם בממשלת ישראל”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter