באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר נפגש עם נבחרת הרובוטיקה של חט”ב היובל וברך את התלמידים על הזכייה באליפות המחוז

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר נפגש עם נבחרת הרובוטיקה של חט”ב היובל וברך את התלמידים על הזכייה באליפות המחוז

קבוצת תלמידי כיתות ח, ט’ זכו במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה של First בזכות הצגת הפרויקט “תיכנות חדשני של רובוט” וקבוצת כיתות ז, ח’ סיימה שניה בתחרות בה השתתפו כ-60 בתי ספר. מנהלת בית הספר שרה וקנין הודתה לבן אליעזר והמועצה על התמיכה לאורך כל הדרך וציינה את “המוראל הגבוה ואת הנכונות לדבוק במטרה מצד התלמידים”. בן אליעזר אמר לתלמידים: “היכולת לעבוד כקבוצה הובילה אתכם להישגים מעוררי השראה”
קפסולה נגד עישון פאסיבי ובניין מועצה ידידותי לסביבה, אלה הם הפרויקטים שהובילו את נבחרת הרובוטיקה של חט”ב היובל לזכייה בשני המקומות הראשונים באליפות המחוז שהתקיימה לפני כשבועיים בהיכל הספורט ברוממה בחיפה תוך שהן גוברים על 58 בתי ספר מהמחוז. בזכות הזכייה העפילה הקבוצה הזוכה לשלב הגמר הארצי. ראש המועצה עופר בן אליעזר נפגש בשבוע שעבר עם התלמידים יחד עם מנהלת בית הספר שרה וקנין וברך את הצוות החינוכי והתלמידים על ההישג המרשים. התלמידים הציגו בפני בן אליעזר את התוצרים שהובילו את בית הספר לזכייה.
את בית הספר ורמת ישי ייצגו בתחרות המחוזית כאמור שתי קבוצות “הותיקה” המורכבת מתלמידי כיתות ח, ו-ט שלומדים במגמה זו השנה השנייה והקבוצה “הצעירה” המורכבת מתלמידי כיתות ז, ו-ח אשר לומדים זו השנה הראשונה בתכנית.
מנהלת בית הספר שרה וקנין אשר ליוותה את התלמידים לתחרות ציינה כי הקבוצה “הוותיקה” זכתה במקום הראשון בזכות הצגת פרויקט תכנות הרובוט לביצוע משימות ואילו הקבוצה הצעירה יותר שמשתתפת בשנה הראשונה בתחרות זכו במקום השני בזכות הצגת פרויקט תכנות רובוט.
מדובר בתחרות הרובוטיקה של First המפעילה את התכנית ברמת ישי זו השנה השניה. תכנית הרובוטיקה של ארגון FIRST יצאה לדרך בשנה שעברה בחטיבת הביניים בהשתתפות תלמידים משכבת כיתות ח,’ וטוהשנה התרחבה גם לשכבת כיתות ז‘. את התכנית מוביל בהתנדבות דודי מררו.
שרה וקנין הודתה לבן אליעזר והמועצה על התמיכה לאורך כל הדרך וציינה את “המוראל הגבוה ואת הנכונות לדבוק במטרה מצד התלמידים”.
בן אליעזר שוחח עם התלמידים ושמע מהם על תהליך העבודה ואמר להם: “הלב מתרחב לנוכח הישג מרשים נוסף של מערכת החינוך ברמת ישי. היכולת לעבוד כקבוצה הובילה אתכם להישגים מעוררי השראה. אני מבקש להודות לממלא מקומי ויו”ר ועדת החינוך יהונתן הירשפלד על שיתוף הפעולה והתגייסות למען החינוך, לפנינה שלזינגר מנהלת מח’ החינוך שמחדשת לנו כל יום וכמובן יישר כוח גדול לשרה וקנין חט”ב היובל, דודי מררו ומירב אדן שמובילים את הפרויקט במסירות, מקצועיות ואהבה. הבאתם גאוה גדולה לרמת ישי”.

צילום: עיריית רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter