באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ראש העיר לחברת סופרבוס: פעלו מיידית לשיפור השירות ביקנעם

ראש העיר לחברת סופרבוס:  פעלו מיידית לשיפור השירות ביקנעם

 

בפגישה השתתפו  ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי, מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו, מנהלת מינהל ההנדסה, אורנה יחזקאל ושניים מנציגי התושבים, אמיל קסלסי ואמיר וייזר נפגשו עם הנהלת חברת “סופרבוס” ביקנעם. בפגישה סוכם על פקחים סמויים באוטובוסים שיבדקו את התנהלות והתנהגות הנהגים

במהלך הפגישה העלה ראש העיר את הטענות הרבות של התושבים כנגד החברה וביקש  התערבות מיידית. ראש העיר אמר להנהלת החברה שחייב לבוא שינוי דרסטי בפעילות החברה ביקנעם, כולל בדיקה מקיפה על כל נהג ונהג. ראש העיר ביקש מהחברה לדאוג לפקחים סמויים שיבדקו בין היתר את הנהיגה של הנהגים, כמות הנוסעים באוטובוסים, עצירה בתחנות השונות, ועוד. רה”ע הדגיש שאם לא יעשו כן תדאג העירייה לפקחים סמויים שיתעדו מה קורה.

במהלך הפגישה הועלה פוסט לדף הפייסבוק של העירייה על המפגש והתושבים התבקשו להגיב על פעילות החברה ביקנעם, ומנהלי החברה שקראו את עשרות התגובות שנרשמו נדרשו לתת תשובות.  

במהלך הפגישה סוכם שהחברה תציב משבוע הבא פקח בשדרות היובל שיעזור לנהגיה. כמו כן תדאג החברה לפקחים סמויים מחברה חיצונית שיבדקו את התנהלות הנהגים ויגישו חוות דעת. בנוסף לאלו יעברו הנהגים סדנאות שירות. לבקשת ראש העיר יזומנו כל נהגי החברה ביקנעם בהקדם למפגש, וראש העיר יגיע אישית לדבר איתם.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“פגישה חשובה מאוד בה הבהרתי להנהלת חברת “סופרבוס” שיש המון תלונות כלפיהם והם חייבים לעשות שינוי דרסטי הן בנהיגה, והן בשירות. אנחנו לא נסכים שמה שהיה עד כה יימשך. החברה תדאג לפקחים סמויים ולסדנאות שירות לנהגים. אני אגיע אישית לדבר עם הנהגים. בחברה הבטיחו לעשות את המקסימום למען שיפור השירות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter