באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: שמחון מוותר על השכר

קרית טבעון: שמחון מוותר על השכר

למרות ויתור על תפקיד סגן ראש המועצה בשכר עדיין קיימים פערים גדולים בין ראש המועצה, דוד אריאלי לבין שמוליק שמחון. שמחון: ” כדי לממש את הבטחותינו לבוחר אנו דורשים תפקידים ביצועיים ובעלי השפעה”

יו”ר סיעת ‘אני טבעוני’, שמוליק שמחון הודיע השבוע כי אין בכוונתו לדרוש תפקיד של סגן ראש מועצה בשכר על מנת להכנס לקואליציה בראשותו של דוד אריאלי. עם זאת משיחות עם מקורבים לשמחון התברר כי הפערים בינו לבין אריאלי עדיין גדולים וכי המרחק עד להסכם הוא עדיין רב. לדברי אותם מקורבים, הם מסופקים באם לאור הפערים, ניתן כלל להגיע להסכם.

תקציב
שמוליק שמחון, ויתר על תפקיד הסגן בשכר.

שמחון פרסם את החלטתו בהודעת פייסבוק מפורטת: “לאחר בחינה מדוקדקת של שני הצדדים – גם מהצד שלי וגם מהצד של ראש המועצה, ועל רקע המצב הכלכלי החמור בו נתונה המועצה, הגעתי למסקנה שאני איני מעוניין בתפקיד סגן ראש המועצה בשכר. זאת על אף שישנו תקן כזה במועצה ועל אף הפוטנציאל הגדול של הצלחה בתפקיד זה, בהינתן ההצלחה הרבה שנחלתי כסגן ראש המועצה בהתנדבות בקדנציה הקודמת.

כדי לממש את הבטחותינו לבוחר אנו דורשים תפקידים ביצועיים ובעלי השפעה, תוך שמירת העצמאות המוחלטת שלנו בניהולם ללא התערבות ראש המועצה או כל גורם אחר.”

כידוע, זכתה מפלגת העבודה בראשותו של אריאלי בחמישה מנדטים וכמעט מייד לאחר הבחירות נחתם הסכם בינה לבין המפד”ל המונה מנדט אחד. כשמנגד האופוזיציה מונה שבעה חברים: שלושה של ‘כולנו טבעון’, שניים של ‘יש עתיד’ ושניים של ‘אני טבעוני’. על מנת ליצור קואליציה יציבה חייב אריאלי להגיע להסכם עם אחת מהמפלגות הללו לכל המאוחר עד לסוף מרץ הקרוב, המועד בו חובה עליו להעביר את התקציב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter