באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: שדרוג לפסיכולוגים

קרית טבעון: שדרוג לפסיכולוגים

חודש והונגש מבנה השירות הפסיכולוגי החינוכי הנמצא ברחוב הכרמל שבקרית עמל וזאת בזכות תרומה של משפחת טארש מאנגליה. אריאלי: “אני מאמין שסביבת עבודה הולמת ומכבדת היא הכרחית”

תמו עבודות השיפוץ של מבנה השירות הפסיכולוגי החינוכי הנמצא ברחוב הכרמל בקרית עמל וכעת הוא גם מונגש לתושבים בעלי צרכים מיוחדים. השיפוץ התאפשר לאחר תרומתם המכובדת של בני משפחת טארש ולזכרו של הפסיכיאטר ד”ר מיכאל טארש. בני המשפחה ביקרו אשתקד במקום וביקשו לסייע בשיקום המבנה. בני הזוג טארש, המתגוררים בלונדון, תרמו סך של 40 אלף לירות שטרלינג לשיפוץ ולכך הוסיפה המועצה המקומית את חלקה שעמד על עשרת אלפים לירות שטרלינג.

משפחת טארש
לובי השרות הפסיכולוגי המשופץ. צילום: דוברות טבעון.

במסגרת העבודה בוצעו במקום שיפורי אקוסטיקה משמעותיים (על ידי  עיבוי הקירות), שמטרתם שמירה על הדיסקרטיות ועל הפרטיות של מקבלי השירות. כמו כן, הוחלפו דלתות החדרים, הוחלף הריצוף, בוצע שיפור במעבר המדרגות, נבנה חדר  מונגש לפסיכולוגית,  תא שירותים ייעודי לנכים, הונגשה הכניסה באמצעות רמפה, נבנה חדר שירותים נוסף עם שלושה תאים, בוצעו עבודות צבע, חשמל ועוד.

השירות הפסיכולוגי-חינוכי בקרית טבעון נותן שירות לצעירים בגילאי 3-18. כמו כן השירות הינו להורים, לצוותי החינוך בגני הילדים ובבתי הספר וכן לגורמים הקהילתיים.
ראש המועצה דוד אריאלי: “אני מאמין שסביבת עבודה הולמת ומכבדת היא הכרחית, תודה למשפחת טארש על התרומה הנדיבה שסייעה לנו להגשים את המטרה. עתה עומדת לרשות העובדים ולרשות התושבים תחנה אסתטית וראויה ואף חשוב יותר, השירות הפסיכולוגי חינוכי בקרית טבעון מונגש לתושבים בעלי צרכים מיוחדים.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter