באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: רשת המתנ”סים פתחה מרכז לתקשורת חזותית

קרית טבעון: רשת המתנ”סים פתחה מרכז לתקשורת חזותית

ראש המועצה הודה למועדון רוטרי על הקמת המרכז. נשיא רוטרי: “אולפן זה אמור לשמש את החוג  לטלוויזיה וכן את בני הנוער שילמדו תוך כדי ניסוי והתנסות באולפן על מנת להצמיח דור חדש של פעילים מקומיים בתחום”

ביום חמישי שעבר נערך במרכז הקהילתי רמת טבעון ובמעמד ראש המועצה,  טקס חגיגי לרגל פתיחת  המרכז החדש והמודרני לתקשורת חזותית.  לאירוע המכובד הגיעו: נציגי רוטרי, מתנדבי הטלוויזיה הקהילתית, בני משפחותיהם ועוד אורחים. כראוי לטקס רשמי וכמיטב המסורת ראש המועצה  ונציג בכיר של מועדון רוטרי, אליהו מחרוק, גזרו את הסרט האדום ולאחריו הרימו כוסית לכבוד התרומה הנכבדה של המועדון, למען הקמתו המרכז לתקשורת חזותית. בדברי התודה פרסו המברכים את חזונם

רוטרי
חדר העריכה החדש. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

להתרחבות המרכז וכן בירכו על שיתוף הפעולה עם השכנים מבסמת טבעון. שיתוף פעולה זה הניב סדנא לצילום ועריכת וידאו לתושבי היישוב השכן  אשר בעתיד עשויים להצטרף לשורות הטלוויזיה הקהילתית המקומית. היוזמה הברוכה של ישראל לשם והתרומה החשובה של מועדון רוטרי לרשת המתנ”סים בקריה אפשרה לשדרג את הציוד לטובת הפקת סרטים ומגזינים על הווי היישוב ועל תושבי הקריה. קבוצת המתנדבים הפועלת במקום מוציאה תחת ידם כל חודש מגזין מצולם בין 30 דקות ובו כתבות דוקומנטריות וקליפים מהנעשה בקריה.

מחרוק אליהו בשם נשיא רוטרי אלון פלטנר: “אולפן זה אמור לשרת את החוג  לטלוויזיה – על בוגריו וכן את בני הנוער שילמדו תוך כדי ניסוי והתנסות באולפן על מנת להצמיח דור חדש של פעילים מקומיים בתחום. אנו כמועדון רוטרי מוכנים לתרום ולסייע כדי שילדי הישוב תהיינה יכולות גבוהות יותר להתקדם ולהצליח בחיים. זו גם הזדמנות להזמין את הציבור להצטרף למועדון, המועדון בעיקר הינו מועדון חברתי וחוויתי לחברים בו, אשר לכולם  רצון טוב לתרום לקהילה ולקיים חיי רעות ותרבות משמעותיים. נשמח לקבל חברים חדשים בגילאים 40-55 כשותפים ערכיים למשימות הרבות שהמועדון עוד מתכנן להוביל”.

ראש המועצה,דוד אריאלי “אני מודה למועדון רוטרי על הסיוע הרב, לנשיא ולכול האנשים שנרתמו לקידום הנושא,  ברור לכל שבמועדון רוטרי חושבים על הקהילה ועושים רבות למענה. מגיעה להם תודה גדולה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter