באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: פרס חינוך לקרית עמל

קרית טבעון: פרס חינוך לקרית עמל

בית הספר קרית עמל שבקרית טבעון זכה השבוע בפרס החינוך המחוזי מנהלת בית הספר: “אנו שמחים וגאים על הזכייה בפרס יוקרתי זה ועל ההכרה בעשייה הבית ספרית המשמעותית.” 

מנהלת מחלקת החינוך עם מנהלות בית הספר. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.
מנהלת מחלקת החינוך עם מנהלות בית הספר. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

בטקס מרגש להענקת פרסי חינוך מחוזיים שנערך ביום שני במרכז קריגר בחיפה, קיבלו מנהלות בית הספר קרית עמל, ברכה פבריקנט המנהלת היוצאת וטלי דלויה המנהלת החדשה,  את פרס החינוך לשנה”ל תשע”ג. על פי מנהלת המחוז, רחל מתוקי, מוסדות החינוך המובילים שנבחרו מאופיינים בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות; בפעילות מאומצת ובלתי שגרתית לצמצום פערים ולמניעת נשירה של תלמידים; בעשׂייה מגוונת לקידום תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ובעלי לקויות למידה; בפיתוח מושׂכּל של צוות המורים ושל סביבת לימודים אסתטית, חמה ותומכת; בטיפוח אווירת חינוך מרשימה השׂמה דגש על היעדר אלימות, על כבוד הדדי ועל דרך ארץ; בחינוך לערכים, למורשת, לסובלנות ולדו קיום ובהדגשת חשיבותה של המעורבות בחיי הקהילה ובקירוב ובשילוב ההורים והקהילה במעשׂה החינוכי. המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי,

מנהלת בית הספר טלי דלויה : “אנו שמחים וגאים על הזכייה בפרס יוקרתי זה ועל ההכרה בעשייה הבית ספרית המשמעותית. בית הספר ממשיך ברוח עשייה זו המובילה לתוצאות והישגים מרשימים”.

יאיר אודם: “בית הספר קרית עמל מוביל עשיה משמעותית בתחום החינוך וכולי גאווה על כך. נראה כי בשנה זו נרתמו כל בתי הספר בקריה להפוך את קרית טבעון ליישוב שמממש את היכולות האדירות של תושביה הצעירים. הפרס הנוכחי מבטא את המצוינות של בית ספר בפרט והוא מתווסף לשלל ההישגים של קרית טבעון בתחום החינוך בכלל”.

מתוקי: ” בטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter