באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: פרס הצטיינות לאורט גרינברג

קרית טבעון: פרס הצטיינות לאורט גרינברג

בית הספר התיכון ‘אורט גרינברג’ בקרית טבעון כיקל פרס הצטיינות על הצטיינות בעשייה החינוכית והלימודית. מנהלת בית הספר, לילך שני-רומנו ” אנו גאים ביכולתנו להיות בית-ספר שהוא מקום ראוי להתחנך בו ושמוביל את תלמידיו לתחושת מסוגלות ולהישגים”

בית הספר ‘אורט גרינברג’ בקרית טבעון זכה בפרס על הצטיינות חינוכית אשר מוענק על ידי רשת ‘אורט’ לאחר בחינה של כל בתי הספר ברשת. רשת אורט כוללת כיום 201 מוסדות חינוך והשכלה,  בתי ספר מקיפים,חטיבות ביניים וחטיבות עליונות, בתי ספר תעשייתיים, מרכזי מצוינות,  מכללות להנדסאים ושתי מכללות אקדמיות

פרס הצטיינות
מנהלת בית הספר, לילך שני-רומנו. צילום: אלבום פרטי

להנדסה, הפרושים ברחבי הארץ, משלומי בצפון ועד שבטי הבדואים בדרום כך שלמעשה כל תלמיד עשירי במערכת החינוך העל-יסודי הוא תלמיד רשת אורט.

מדי שנה מעמידה רשת אורט לתחרות את בתי הספר הטובים ברשת והשנה הוכנס לרשימה גם אורט קרית טבעון. אל בית הספר הגיעה משלחת של אנשי אורט אשר צפו במצגת על בית הספר והישגיו. כמו כן, הוצגו בפניהם פרויקטים ייחודיים מחיי בית הספר הן על ידי מורים והן על ידי תלמידים. המשלחת עצמה היוותה רק חלק מהתהליך שעבר בית הספר באגפים השונים של הנהלת אורט ולאחרונה קבלנו הודעה כי ועדת פרס החינוך של רשת אורט בחרה בצוות אורט ‘גרינברג’ בקרית טבעון כצוות מצטיין.

מנהלת בית הספר התיכון ‘אורט גרינברג’, לילך שני-רומנו ” ועדת הפרס ראתה בבית-הספר צוות מורים ועובדים אידיאולוגי, מסור, מוכשר, ונכון ליזום ולבצע פרויקטים חינוכיים, ערכיים ולימודיים.  אנו גאים ביכולתנו להיות בית-ספר שהוא מקום ראוי להתחנך בו ושמוביל את תלמידיו לתחושת מסוגלות ולהישגים ומאחלים לעצמנו שנמשיך להיות בית חם מלא ערכים ודעת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter