באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: עבריין המין בדרך החוצה

קרית טבעון: עבריין המין בדרך החוצה

כחודש וחצי לאחר הפרסום באתר YCOM, נודע כי עבריין המין שהתמקם בקניון שמול חטיבת הביניים ‘אורט גרינברג’ עומד לעזוב את המקום בימים הקרובים. הורים לתלמידות בבית הספר: “אבן נגולה מלבנו”

הפרסום באתר YCOM עשה את שלו ועבריין המין שהתמקם בקניון שליד חטיבת הביניים אורט גרינברג שבקרית טבעון, עומד לעזוב את המקום. עזיבתו באה על רקע שיתופים בוואצאפ שעשו התלמידים לכתבה שפורסמה באתר YCOM. והחלטתם שלא להכנס לקניון בשל כך.

עבריין מין
חטיבת הביניים, אורט גרינברג.

כזכור, בחודש נובמבר השנה פורסם באתר על עבריין מין אשר הורשע בקיום יחסי מין עם קטינות ואשר מצא לעצמו מיקום אסטרטגי מול חטיבת הביניים אורט גרינברג שבקרית טבעון. עבריין המין עבד בקניון הסמוך לחטיבה אשר רבים מהתלמידים והתלמידות נכנסים אליו לאחר שעות הלימודים. האדם המדובר שימש כמורה בבית ספר תיכון שאינו בעמק והורשע בשנת 2008 בקיום יחסי מין עם מספר תלמידות שאחת מהן היתה בכיתה ט’, גיל בו תלמידות קרית טבעון לומדות עדיין בחטיבת הביניים. יש לציין כי האדם לא הפעיל כח פיזי כלשהו וגם שילם את חובו לחברה כך שאין כל מניעה חוקית להמצאותו בקניון למרות הסמיכות אל חטיבת הביניים. אלא שמספר הורים מאוד מודאגים מהסיטואציה, אך הם אובדי עצות בדיוק כמו הרשות המקומית ומשרד החינוך שידיהם כבולות.

ההורים המודאגים התייעצו עם המועצה לשלום הילד שם מכירים סיפורים כאלה בשפע. ובמועצה המליצו למצוא דרך לפרסם ברשות הרבים את הפרטים של עבריין המין וכך לגרום לו לעזוב. שכן אין כל מניעה משפטית לשהותו בסמוך לבית הספר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter