באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: עבור בנות הקריה

קרית טבעון: עבור בנות הקריה

מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות בסך 2,500 ש,ח כל אחת לבנות הקריה. נשיאת המועדון: “אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע בפני עצמו. הנותן מלמד את המקבל לתת הלאה את הטוב שניתן לו”.

טקס חלוקת המלגות של ארגון הסורופטימיסט נערך בשבוע שעבר בחדר הישיבות במועצה המקומית קרית טבעון בהשתתפות הנשיאה מיכל גבריאלי, מנכ”ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם וחבר המועצה עמית אפרתי. כמיטב המסורת, מחלקות נשות האיגוד בקרית טבעון מלגות לימודים לסטודנטיות בנות הקריה. השנה חולקו 8 מלגות בסך 2,500₪ כל אחת.

סורופטימיסט
חלוקת המלגות. צילום: דוברות טבעון.

מועדון הסורופטימיסט הוא ארגון בין לאומי  א-פוליטי, נוסד בשנת 1921 בארה”ב ומטרתו לחזק יכולתן  של נשים בחברה, כאשר עיקר הפעילות היא בנושאי איכות הסביבה, חינוך ובריאות.
נשיאת המועדון מיכל גבריאלי סיפרה כי המלגות מיועדות להקניית מקצוע לנשים והן ניתנות  לבוגרות שנה א’ ומעלה,  לאחר שאלה הוכיחו רצינות והתמדה בלימודים. הכסף שנתרם לצורך המלגות נאסף מדי שנה ביריד הספרים המשומשים המתקיים במרכז הקריה, בתמיכה טכנית של המועצה, הבונה את השולחנות ועוזרת בשינוע הספרים. היריד נמשך 4 ימים ומקבלות המלגות מתגייסות לעזרת חברות המועדון.

גבריאלי, שגם הנחתה את הטקס, ברכה את הזוכות ואמרה: “היום הזה הוא יום גדול לזוכות במלגות, אך יותר מכך הוא יום גדול לנו, חברות המועדון. כשאנו מוסרות לידיכן את המעטפה, אנו גם מעבירות לכן כמה מסרים. הראשון הוא כי אנו חושבות שהשכלה היא ערך שילווה אתכן כל החיים, והידיעה שאנו תורמות, ולא חשוב עד כמה צנועה תרומתנו לכך- היא ידיעה המדרבנת אותנו להמשיך בעמלנו. המסר השני, והוא אולי החשוב ביותר, הוא כי אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע בפני עצמו. הנותן מלמד את המקבל לתת הלאה את הטוב שניתן לו”.

עמית אפרתי : “בערב הקר והגשום זכיתי לערב מקסים שהתנהל באווירה פתוחה ונעימה בה הוענקו מילגות לכל אותן סטודנטיות אשר ללא ספק יעניקו לכולנו הרבה יותר משקבלו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter