באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: סכסוך העבודה בתיכון הוקפא זמנית

קרית טבעון: סכסוך העבודה בתיכון הוקפא זמנית

יו”ר ארגון המורים, רן ארז: “אנו מקפיאים את סכסוך העבודה לתקופה של שבועיים. יתכן שהצטרפותו של ראש המועצה כעת, תתרום תרומה משמעותית לפתרון הבעיה.” במכתב שהגיע אתמול (יום א’) ללשכת ראש המועצה המקומית בקרית טבעון  דוד אריאלי, מטעם  יו”ר הנהלת ארגון המורים רן ארז, נעתר האחרון לבקשת ראש הרשות לנהל הדברות בכדי לפתור המחלוקת בתיכון. כאמור, סכסוך העבודה של מורי אורט גרינברג הוקפא לתקופה של שבועיים ימים.

הקפאת הסכסוך
אריאלי. הדיאלוג ישא פרי?

המכתב נשלח הן לרשות והן למנכ”ל רשת אורט צביקה פלג ובו כתב ארז: “סכסוך עבודה אינו מטרה, אלא הוא אמצעי לפתרון בעיות שלא נפתרו בהידברות. הואיל וראש  המועצה מעונין לתרום לפתרון הבעיה ולהשתתף בהידברות, אנו מקפיאים את סכסוך העבודה לתקופה של שבועיים ימים במטרה לנצל את הזמן להידברות שבעקבותיה אולי תיפתר הבעיה. יתכן שהצטרפותו של ראש המועצה כעת, תתרום תרומה משמעותית לפתרון הבעיה.”

כידוע, ראש המועצה קיבל לפני מספר ימים פניה מיו”ר ועד המורים באורט, השניים שוחחו וקבעו פגישה על מנת ליישב את ההדורים. ראש המועצה הבהיר בעבר וגם היום, כי הוא מתנגד לבית ספר אנתרופוסופי בתוך בית הספר התיכון וכי בכוונתו לשמור על רווחתם ופרנסתם של כל מורי בית הספר, בלי  קשר למגמה או למסלול בו הם נמצאים. בנוסף, מאמין אריאלי שהדיאלוג יישא פרי לטובת כלל הציבור בבית הספר ולא יהיה צורך בהמשך הסכסוך.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter