באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נמשכת סאגת שביל הציפורנים

קרית טבעון: נמשכת סאגת שביל הציפורנים

הסאגה הבלתי נגמרת של שביל הציפורנים ממשיכה להתגלגל והפעם חובר עמוד התאורה שנית ללא אישור חברת החשמל. דוברת המועצה ” קבלן של המועצה חיבר בשגגה”

חיבור החשמל לעמוד התאורה בשביל הציפורנים, אשר נותק על ידי חברת החשמל לפני כשבועיים בשל בעיות בטיחות וחיבור שלא באישור חובר השבוע שוב לרשת החשמל וגם הפעם ללא אישור חברת החשמל. אחד השכנים התלונן על כך לחברת החשמל וזו שלחה תחילה צוות בדיקה אשר אישר את דבר החיבור הפיראטי והוציא צוות לצורך ניתוק החיבור אלא שבין לבין החליט במועצה מי שהחליט לנתק את החיבור בעצמו ולכן הסתפק צוות חברת החשמל בהוצאת הכבל המוליך מעמוד התאורה ועד

שביל הציפורנים
אבי בן יוסף “במועצה לא לומדים מטעויות”

לרשת החשמל. כל הפעולות הללו הינן פעולות בעלות עלויות שונות שלפחות חלקן מושתות על תקציב העירייה ודרכו על משלם הארנונה הטבעוני.

מועצת הישוב דנה מספר פעמים בנושא השביל הזה אשר מחבר בין רחוב השקדים לרחוב הציפורנים כשהדיונים הופכים לסוערים ואישיים יותר ויותר. כידוע, אזור זה של טבעון, כמו עוד מספר אזורים אחרים מתאפיין בשבילים המקשרים בין רחובות אשר בעלי הבתים השתלטו עליהם . המועצה פנתה אל בעלי הבתים בשביל זה בדרישה שיפנו את השטח אליו פלשו ולאחר שהדבר נעשה , הסדירה שביל סלול. לכאורה פעולה שלא יכולה להיות עליה מחלוקת אך השכן הגר בשורה השניה של רחוב השקדים נהג להשתמש בציר הכניסה האחורי כמקובל בכל הקריה ועתה לאחר שהמועצה הכשירה חניות ברחוב, ציר הכניסה אל ביתו חסום. השכן שהינו חולה לב התלונן על כך בפני גורמים במועצה שכן במקרה חרום, אמבולנס אינו יכול להגיע עד לביתו. יתרה מכך עמודי התאורה מאירים באור  חזק את הבית והדיירים  נאלצים להגיף לחלוטין את תריסי חדר השינה על מנת שיוכלו לישון ללא הפרעה.

חבר המועצה, אבי בן יוסף ” חלם זה כאן, במועצה לא לומדים מטעויות. אחרי שהעמוד חובר פעם אחת לרשת החשמל באופן פיראטי ונותק, המועצה הולכת ומחברת שוב את החשמל ללא אישור וסמכות. נראה לי שמישהו הפך את הפרויקט הזה לאישי”

דוברת המועצה המקומית קרית טבעון, עדנה פרידמן מסרה בתגובה ” העמוד המדובר, לצערנו, חובר בשגגה על ידי קבלן אחזקה של הרשות ונותק במיידי. המועצה כידוע, נמצאת במגעים אינטנסיביים עם חברת חשמל להסדרת החיבור בדרך תקינה וחוקית”.

מדוברות חברת החשמל נמסר בתגובה “מבדיקה שערך בשטח מתכנן מטעם חברת החשמל התברר, כי רשת התאורה הפרטית חוברה לרשת החשמל של חברת החשמל ללא תיאום וללא ידיעתה. בהתאם לכך, נשלח למקום צוות מטעם חברת החשמל לניתוק אספקת החשמל לרשת התאורה. עם הגעת הצוות למקום, התברר כי גורמים כלשהם פעלו לניתוק אספקת החשמל לתאורה. למרות זאת, צוות של חברת החשמל ניתק גם את כבל האספקה הראשי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter