באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: נמנעה פריצה לבית מגורים

קרית טבעון: נמנעה פריצה לבית מגורים

נסיון פריצה לבית ברחוב קק”ל סוכל בשל ערנותה של אחת השכנות. קב”ט המועצה “ערנות של תושבת, אשר התקשרה מיד לניידת האבטחה היישובית, סייעה רבות במניעה של פשע”

ניידת האבטחה היישובית קיבלה בערב יום ראשון תלונה על רעשים בבית מגורים בקרית טבעון. השכנה אשר בהמשך גם הבחינה בשלושה צעירים חשודים, הזמינה את ניידת האבטחה וזו יצאה במהירות למקום האירוע במטרה לבחון את השטח. במקביל, התקבלה הודעה במוקד חברת האבטחה “ש.א.ש”, על חשד לפריצה באותו בית וסייר החברה נשלח למקום.

טיל לא קונבנציונאלי
ניידת האבטחה של קרית טבעון. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון.

איש ניידת האבטחה הצטרף לסייר אשר הבחין  בעוד מועד ברכב חשוד הנמלט מהשטח והחל במרדף  אחריו. השניים דלקו אחר הפורצים עד לחניה אשר בתחילת רחוב קק”ל. מהרכב נמלטו שלושה צעירים.בשלב זה הגיעו למקום קב”ט המועצה אלי זיו, מפקד יחידת הג’פאים,  מפקד נקודת המשטרה בטבעון ושוטר תושב הקריה על מנת לסייע.
בסיום האירוע נערכה סריקה באזור נטישת הרכב וקב”ט המועצה מצא בסמוך תיק ובו כלי פריצה.

אלי זיו, קב”ט המועצה: “ערנות של תושבת, שהתקשרה מיד לניידת האבטחה היישובית, סייעה רבות במניעה של פשע. התגובה המהירה הפתיעה את השודדים ובכך סוכל ניסיון גניבה בבית מגורים, להערכתנו נמנעה גניבה גם בבתים נוספים בסביבה הקרובה לאותו בית. אני שב וקורא לתושבים, על כל רעש או חשד לרעש לא טבעי,  אנא פנו לניידת האבטחה. הביטחון האישי של תושבי הקריה הוא נושא שחשוב לנו ביותר. אנו משקיעים משאבים ומאמץ רב על מנת למנוע אירועים שכאלה ולאפשר תחושה של ביטחון בקרב התושבים, נמשיך במאמץ על בסיס יומיומי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter