באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: משחק הזימונים

קרית טבעון: משחק הזימונים

חבר המועצה עמית אבני לא קיבל זימון לשלוש ישיבות ועדת החינוך האחרונות ורק לאחר התערבותו של מבקר המועצה התגלה כי כתובת המייל שהיתה למזכירות מחלקת החינוך הינה משובשת. אבני “התנהלות המועצה אינה ראויה”

בשבוע שעבר פנה חבר המועצה עמית אבני אל מבקר המועצה, רפי מלמד, על מנת שיבדוק מדוע הוא אינו מזומן לישיבות ועדת החינוך בה הוא חבר. על פי מכתבו, לא זומן אבני לשלוש ישיבות המועצה האחרונות “השבוע התגלה לי דרך העיתונות המקומית שוועדת החינוך של המועצה התכנסה לישיבה וזאת מבלי שקיבלתי זימון לישיבה, למרות היותי חבר הוועדה. זאת הפעם השלישית ברציפות שוועדת חינוך מתכנסת ואיני מקבל זימון לישיבה ורק בדיעבד נודע לי על התכנסות הוועדה. למרות פנייתי

ועדת חינוך
עמית אבני. לא קיבל זימונים

לגורמים הממונים בפעמיים הקודמות, דבר לא השתנה ואני ממשיך שלא לקבל זימונים. פעם ראשונה-מקרה, פעם שנייה- צירוף מקרים, פעם שלישית- תופעה!”

מכתבו של אבני וטיפולו של המבקר גרמו לכך שהתגלה כי כתובת המייל של אבני שהיתה בידי עובדי המועצה היתה משובשת. אם כי נשאלת השאלה כיצד השתבשה הכתובת לאחר ארבע שנים בהם קיבל אבני זימונים לישיבות באופן סדיר.

חבר המועצה,עמית אבני ” כבר לאחר הישיבה הראשונה שלא זומנתי אליה, פניתי למנהל מחלקת החינוך  ועדכנתי אותו שלא קיבלתי זימון. לצערי הדבר לא טופל וגם לישיבה שלאחר מכן לא קיבלתי זימון רשמי.  ביום הישיבה, שאל אותי מנהל מחלקת החינוך, האם אני מגיע לישיבה,  כמובן שאין זה ראוי לזמן לראשונה, ביום הישיבה עצמה. במקרה זה ציינתי בפני מנהל המחלקה שלא אגיע זימון לישיבה, בדיוק כמו בישיבה שקדמה לה. לאחר שבישיבה האחרונה לא קיבלתי זימון,  ישיבה שלישית במספר, פניתי למבקר המועצה.  גם בקשתי מהשבוע שעבר לקבל את הפרוטוקלים של שלוש הישיבות האחרונות, עדיין לא נענו בחיוב. לצערי התנהלות המועצה בנושא זה, כמו בנושאים רבים נוספים, אינה ראויה.”

דוברת המועצה המקומית קרית טבעון, עדנה פרידמן ” מדיניות המועצה היא שמירה על איכות הסביבה ולכן הזימונים יוצאים בדואר אלקטרוני. לצערנו, במזכירות מחלקת החינוך הייתה טעות בכתובת המייל של חבר המועצה עמית אבני ולכן הזימון לא הגיע לייעדו. הנושא התברר רק לאחר שאבני יידע את המחלקה שאינו מקבל  את הזימונים. ראוי לציין כי לקראת אחת הישיבות של הוועדה, עודכן אבני באופן אישי ע”י מנהל מחלקת החינוך, ועמית, מסיבותיו הוא, בחר שלא להשתתף”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter