באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מעומק הלב

קרית טבעון: מעומק הלב

16 מלגות אשר נתרמו על ידי עמותת מעומק הלב, קרן תמי, תורמים פרטיים ופרויקט ‘שיק בוטיק’ הפועל בחסות רשת המתנ”סים ביישוב, הוענקו לסטודנטים תושבי קרית טבעון. יו”ר עמותת מעומק הלב: “מאחל הצלחה בלימודים”. 

בשבוע שעבר נערך במועדון התרבות של עמותת שלהבת טקס להענקת 16 מלגות לסטודנטים בני הקריה הלומדים במסגרות אקדמיות והכשרה מקצועית. את המלגות, בסך 3,000 ₪ כל אחת, תרמו עמותת מעומק הלב, קרן תמי, תורמים פרטיים ופרויקט ‘שיק בוטיק’ הפועל בחסות רשת המתנ”סים בקרית טבעון. כשהשנה בלט במיוחד המגוון העשיר של התחומים אותם לומדים הסטודנטים והסטודנטיות בקריה, להם הוענקה המלגה. האירוע שכלל שירה וקטעי נגינה בכינור וגיטרה, נערך במעמד חבר המועצה חן ויסמן, אשר הודה לתורמים וברך את הזוכים, יו”ר עמותת מעומק הלב איתן קלמר, נציגים מטעם התורמים והעמותות, סטודנטים וסטודנטיות, בני משפחה ואורחים.

מעומק הלב
טקס הענקת המלגות. צילום: דוברות קרית טבעון.

טקס הענקת המלגות מהווה סיומו של תהליך מסודר בו העמותה קיבלה ומיינה את פניות התושבים. המועמדים הפונים לקבלת המלגה עוברים בדיקה מדוקדקת על ידי ועדה המורכבת מאנשי ציבור הבוחנים את הנתונים, בהתאם לקריטריונים שנקבעו מראש, וזאת מתוך שאיפה להעניק המלגות לסטודנטים שבאמת זקוקים להן. הרצון הוא לסייע במתן כלים בעלי ערך ותועלת משמעותית לשיפור מצבם הכלכלי של הלומדים.

יו”ר עמותת מעומק הלב איתן קלמר: “כמידי שנה גם השנה, טקס הענקת המלגות  לסטודנטים וסטודנטיות תושבי הקריה משמח ומרגש אותי מאד. אני גאה בקהילה בקרית טבעון הנרתמת לסייע לזולת ובמיוחד לסטודנטים וסטודנטיות מהיישוב. מה שמייחד את האירוע  הוא צניעותם של רבים מהתורמים המבקשים להישאר אנונימיים. אני מאחל לזוכים ולזוכות הצלחה רבה בלימודים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter