באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מועצת הנוער מוכנה לקיץ

קרית טבעון: מועצת הנוער מוכנה לקיץ

אגף הנוער ברשת המתנ”סים של קרית טבעון, בשיתוף מועצת הנוער מארגנים לבני הנוער בקיץ 2015 שלל עיסוקים – קורסים, עבודות, אטרקציות ועוד. כמו כן הונפקו לבני הנוער ביישוב כרטיסי נוער המקנים הנחות בבתי עסק שונים ביישוב.

חדשות YCOM: נציגי אגף הנוער ומועצת הנוער פועלים בשבועות האחרונים על מנת לתכנן את פעילות הקיץ של בני נוער קרית טבעון, כשהמיקוד הוא בארבעה תחומים עיקריים: עבודות קיץ לנוער, קורסים מיוחדים, מועדון הנחות ולוח האירועים “לילות הקיץ החמים”. נציגי המתנ”ס ומועצת הנוער הגיעו השבוע אל מליאת המועצה, הציגו את הקיץ המתוכנן לבני הנוער ביישוב וענו על שאלות חברי המועצה

עבודת קיץ לנוער

מועצת נוער קרית טבעון, מנסה לייצר מקומות עבודה לצעירים ביישוב, ולא רק לאלו שיש להם תעודת מדריך, אלא גם לבני הנוער שלא עברו הכשרה בהדרכה ויכולים לעסוק בתחומים אחרים. חברי מועצת הנוער יצרו קשר עם בעלי עסקים ביישוב ואספו מהם הצעות עבודה. כמו כן, בנו תכנית קיץ עשירה לילדים מכתה ג’ ומעלה, שתופעל במסגרת רשת המתנ”סים ביישוב. חלק ממטרות התכנית היא שאת הילדים שירשמו , ידריכו בשכר בני הנוער בקריה.

מועצת נוער
מתנ”ס קרית חרושת, ישתתף בפעילויות הנוער. צילום: דוברות קרית טבעון.

קורסים מיוחדים לנוער

במסגרת שיתופי הפעולה עם בעלי עסקים בקרית טבעון יועברו לבני הנוער קורסים קצרים, ממוקדים ולא יקרים כגון: אופנה, אילוף כלבים, רדיו, כושר קרבי, צילום, בריסטה, הישרדות, סטיילינג, מתמטיקה יצירתית, יוגה-דאנס, אנגלית מדוברת, פילאטיס, כלי נגינה, Trx, מסיכות, D.j, פיסול ואמנות. ההרשמה היא ישירות מול בעלי העסקים ואנשי הקשר המעבירים את הקורס.
מאגף הנוער מדגישים כי הקורסים והסדנאות אינם באחריות רשת המתנ”סים, הם רק נאספו עבור בני הנוער וכל ההתקשרות היא ישירות מול רכזי הקורסים – הם אלו האחראים על טיב הקורס, התכנים, ביטוחים, האחריות וכד’. כשבנוסף התחייבו העסקים כי המחיר המקסימלי יהיה 50 ₪ לשעת הדרכה.

מועדון ההנחות לנוער טבעון

כרטיסי הנוער שהוצאו לבני הנוער ביישוב, מקנים לצעירים הנחות משמעותיות בבתי עסק רבים בקרית טבעון ומחוצה לה.  ניתן למצוא את פירוט ההטבות באתר האינטרנט של רשת המתנ”סים.

לוח האירועים “לילות הקיץ החמים”

במהלך הקיץ יתקיימו  4-6 אטרקציות – בהתאם להרשמה. עוד בלוח: ימי פעילות מיוחדים במועדון הנוער פיש, טורנירים שיערכו במהלך הקיץ,  מסיבות “גזוז”, סרטים ועוד…. ניתן לעיין ולתכנן את הקיץ בלוח האירועים המוצג  גם הוא באתר האינטרנט רשת המתנ”סים בקרית טבעון.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter