באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: מבנים חדשים לגן הארז וגן חצב

קרית טבעון: מבנים חדשים לגן הארז וגן חצב

על מנת להיערך בצורה המיטבית לפתיחת שנת הלימודים בגנים החדשים, יתקיים ביום חמישי , 22 באוגוסט, מפגש הורים עם צוות הגן, מהנדס המועצה, קב”ט המועצה ונציגי מחלקת החינוך.

בימים אלה מסיימת המועצה המקומית את בנייתם של שני גנים חדשים, משכן הקבע שבהם יבקרו ילדי  גן הארז וילדי גן חצב בשנה”ל תשע”ד. שני המבנים החדשים ממוקמים בקרית עמל, ברחוב שרת, מול המצפור וצמוד לאולם הספורט בתיכון. כזכור מועצת קרית טבעון החלה ביישום מסקנות ועדת טרכטנברג בשנה שעברה, וזאת למרות שהמדינה אפשרה לרשות  לדחות את יישום החוק עד שנת 2014. במסגרת זו  נפתחו שני גנים במקום זמני: גן ארז לילדים לגלאי 3-4 (טרום חובה) במרכז קהילתי אלרואי וגן חצב לילדים בגיל 5 (גן חובה) במשכן אמנויות הבמה בתיכון אורט גרינברג.  עתה משנסתיימה בנייתם של מבני הקבע, יעברו  ילדי הגנים לביתם החדש.

ועדת טרכטנברג
הגנים החדשים בקרית עמל. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

יש לציין כי ביום חמישי , 22 באוגוסט, יתקיים מפגש הורים עם צוות הגן, מהנדס המועצה, קב”ט המועצה ונציגי מחלקת החינוך וזאת על מנת להיערך בצורה המיטבית לפתיחת השנה.

מנהלת מדור גנים גילה דינר: “הקמתו גן חדש בקריה מרגשת אותי מאד ובמקרה הזה השמחה היא כפולה. המועצה עמלה והשקיעה כדי שהילדים יזכו ללמוד ולהתפתח בגן חדש ומודרני עם מגוון עשיר של מתקנים התואמים את צרכיהם. לנו זה חשוב כי גני הילדים בקרית-טבעון הם הבסיס של מערכת החינוך, המסד עליו אנו בונים את חינוך ילדינו, כאשר הדגש הוא על צמיחתם בסביבה טבעית, שורשית ומתפתחת.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter