באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: ללא זוהר

קרית טבעון: ללא זוהר

דו”ח בקורת הנוגע לאולם זוהר טרם נדון אך יתכן כי תלונתו של חבר המועצה לשעבר, אריה סוזין, נותנת טעימה ממה שכתוב בו. דוברת המועצה: “ראש המועצה יגיב לדו”ח בתוך 90 יום ממועד הגשתו”

טענות לאי סדרים בניהול אולם זוהר בקרית טבעון. חבר המועצה לשעבר, אריה סוזין טוען כי הוא רכש מנוי לפעילויות האולם עליו שילם בכרטיס אשראי אך לא קיבל חשבונית. סוזין: “על המנוי שקיבלתי לא היה כלל מספר סידורי. שאלתי מדוע אין חשבונית ונאמר לי שאם ארצה ישלחו לי אחת הביתה. הדברים אינם אמורים להתנהל כך”.

קרית טבעון
דודי אריאלי, יגיש את התייחסותו.

יש לציין כי במקביל וללא קשר בדק מבקר המועצה החדש את התנהלות אולם זוהר והוציא דו”ח בקורת בנושא. לדברי חברי מועצה מדובר בדו”ח בקורת חמור אלא שלא ניתן לפרסם את ממצאיו בטרם אלה נדונו במליאת המועצה ודיון זה יכול להתבצע רק לאחר שראש המועצה, דוד אריאלי ייתן את תגובתו לממצאים.

כזכור כתב יו”ר האופוזיציה, אלון נבות דו”ח בקורת חריף על התנהלות האולם והעביר אותו לבדיקת המבקר. בין ממצאיו לכאורה של נבות ניתן למצוא פרסום יזום שאינו תואם את מה שמבוצע בפועל, כפל מכירת כרטיסים, ניהול הגוף בשלט רחוק, מתן הטבות לקרובי משפחה וחברים ואי קיום של רישום על כסף מזומן שקיבל לידיו ו\או משך מהקופה .

דוברת המועצה, עדנה פרידמן: ” בנושא אולם זוהר יש לפנות למנהל רשת המתנ”סים בקרית טבעון על מנת לקבל תגובה.

בנושא דוח המבקר – המבקר אכן כתב דוח מפורט בנושא אולם זוהר. ראש המועצה דוד אריאלי יגיב בהקדם ובהתאם למועד הקבוע בחוק, שהינו 90 יום מהיום בו הוגש הדוח”.

תגובת מנהל רשת המתנ”סים של קרית טבעון, דרור גרינבלום טרם נתקבלה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter