באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: כבר לא פיל לבן

קרית טבעון: כבר לא פיל לבן

הקאנטרי בקרית טבעון נפתח לאחר חבלי לידה לא קלים שנמשכו שנים ואף הקנו לו את הכינוי הלא מחמיא “הפיל הלבן”.  אריאלי: ” מדובר באחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר לשיפור איכות חייהם של תושבי קרית טבעון”

בשעה טובה ומוצלחת תמה בניית מרכז הספורט והנופש בקרית טבעון ורבים מתושבי היישוב כבר מתאמנים, מבלים ונהנים במקום. כזכור, רבים לא האמינו שיגיע היום ו”הפיל הלבן” בקרית טבעון יהפוך ביום מן הימים למרכז ספורט ונופש ואכן הדרך למימוש הפרויקט לא הייתה פשוטה, היו מספר שינויים ושיפורים ובסופו של דבר התכנית הוגשמה. מעתה אין צורך להרחיק לאחד מיישובי הסביבה –  נשר, אלונים או יקנעם, עבור פעילות ספורטיבית חווייתית.

פיל לבן
הבריכה בקאנטרי. צילום: דוברות המועצה המקומית קרית טבעון

לדברי מנהלת המקום אורית ניידרמן במרכז החדש תמצאו: בריכת שחיה מקצועית, בה שבעה מסלולי שחיה רחבים, בריכה לילדים וכן בריכה ייחודית לפעוטות. הוקמו במקום מלתחות חדישות, חדר-כושר הכולל מאמן מלווה, חדר ספינינג, 2 אולמות סטודיו לקיום מגוון עשיר של חוגים וכן ספא, שיתחיל לפעול בחודש הקרוב. ניידרמן: “תושבי טבעון מוזמנים לבוא וליהנות משפע של אפשרויות ופעילויות לכול המשפחה”.

ראש המועצה דוד אריאלי: “אני שמח וגאה שהגענו לרגע הזה. מדובר באחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר לשיפור איכות חייהם של תושבי קרית טבעון ואותי אישית זה מרגש מאד. הבטחתי לתושבים לפעול לקידומה של התכנית והצלחתי במשימה.

אני מבקש להודות לכל השותפים, החל מהנהלת המועצה על ההחלטה האמיצה לקדם את היוזמה, על התמיכה והסיוע הרב. לצוות העובדים והיועצים ולכל מי שתרם והשקיע למימוש התכנית שהייתה בגדר חלום רחוק. גם בקדנציה הנוכחית,  נמשיך להוביל את הקריה לפסגות ולהישגים רבים אחרים מהם ייהנו כל תושבי היישוב”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter