באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: יחידת הג’יפאים תפסה שני גנבים

קרית טבעון: יחידת הג’יפאים תפסה שני גנבים

יחידת הג’יפאים של קרית טבעון מנעה גניבה מבית הנמצא בשלבי בניה כאשר תפסה שני צעירים המנסים לגנוב 17 פחי צבע. קב”ט המועצה: “הג’יפאים תורמים משמעותית להגברת הביטחון ביישוב.”

במהלך חג הסוכות, בסיור שיגרתי של מתנדבי יחידת הג’יפאים ברחבי קרית טבעון הצליחו המתנדבים לסכל גניבה מבית ביישוב הנמצא בשלבי בניה. מפקד יחידת הג’יפאים ומספר מתנדבים נוספים, מנעו משני גנבים אשר נכנסו למתחם מגודר של בית בבניה ולקחו מתוכו 17 גלוני צבע, אשר נועדו לצביעת הבית. הגנבים שנתפסו על חם, הובאו לחקירה ולהמשך טיפול בתחנת המשטרה בזבולון.

יחידת הג'יפאים
גלוני הצבע. צילום: דוברות קרית טבעון.

קב”ט המועצה אלי זיו: “תודה גדולה לצוות המתנדבים המסור של יחידת הג’יפאים שפעלו במהירות ובנחישות. מדובר בקבוצת מתנדבים איכותית הפועלת לטובת התושבים במסירות רבה. הם מסיירים ברחבי טבעון ימים כלילות, בשבתות ובחגים ותורמים משמעותית להגברת הביטחון ביישוב.”

פקד דודי ניסני מפקד נקודת המשטרה בקרית טבעון: “אודות לפעילות המתנדבים בקריה נמנעה גניבה.  אנו שבים ומבקשים מתושבים להמשיך לגלות ערנות וזהירות ועל כל אירוע חריג, או פעילות של אדם לא מוכר בסביבת המגורים יש לדווח בטלפון למוקד 100 של המשטרה. בנוסף,  אנו מבקשים מתושבים שאכפת להם, כאלה הרוצים לסייע מחד ומחפשים פעילות מעניינת, אתגרית וייחודית מאידך, להצטרף לפעילות משטרתית משמעותית במסגרת המשמר האזרחי.”

המלצות משטרת ישראל לתושבים לשמור על רכושם: השאירו אורות דולקים ורדיו פועל כשאתם מחוץ לבית במטרה ליצור תחושה כי הבית מאוכלס, תאורה טובה בסביבת הבית ובאזור החניה מועילה ומרחיקה פורצים, התקינו חיישני תנועה סביב הבית אשר ידליקו אור באופן אוטומטי כאשר אדם עובר, החנו רכבכם בחניה הפרטית (במידה וזו קיימת). דאגו גם למנעול (אם ניתן) כך שהרכב יהיה במקום סגור ומאובטח, בזמן חופשה, בקשו מהשכנים/קרובים לבקר בבית, לאסוף עבורכם דואר ושאר פעולות, על מנת שזר לא ידע שאינכם בבית, מערכות אזעקה הן קריטיות ומרתיעות ויעירו את השכנים במקרה של פריצה באישון ליל, אל תשאירו מפתח בסביבת הבית – מתחת לעציץ/שטיח/ארון, אל תשאירו פתקים על הדלת בסגנון “אחזור מחר בערב” (או כל הודעה אחרת שיכולה לרמוז כי אין איש בבית). זו פרצה שקוראת לגנב פשוטו כמשמעו, אל תתנו מפתח לנותני שירות: כבדהו וחשדהו, אם יש לכם כספת – השתמשו בה. שמורו חפצי ערך בכספת והימנעו מלשתף אחרים במידע ובמקרה ויש כלב בחצר הבית, התייחס לנביחותיו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter