באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: יוקם מגרש מיני פיץ’

קרית טבעון: יוקם מגרש מיני פיץ’

מגרש מיני פיץ’ חדש יוקם, בפינת רחובות האיריס והיסמין, במימון משותף של הטוטו ווינר ושל המועצה. המתקן יולבש על המגרש הנמצא במקום כשבנוסף ישופץ מגרש הכדורסל של חטיבת הביניים. 

חדשות YCOM: מועצת קרית טבעון תקים מגרש מיני פיץ’ בעלות כוללת של 310 אלף ₪, כש 200 אלף ₪ מגיעים מטוטו ווינר ו-110 אלף ₪ נוספים מגיעים מקרנות הפיתוח של הרשות. מגרש המיני פיץ’ ימוקם בפינת הרחובות האיריס והיסמין כשבנוסף מתכוונת המועצה לשפץ את מגרש הכדורסל שבחטיבת הביניים אורט גרינברג הזקוק לתשתיות חדשות. מגרש המיני פיץ’ הינו מגרש משולב של כדורסל וכדורגל אשר מגיע עם גדר עץ תקנית ודשא סינטטי.

מיני פיץ'
אורט גרינברג, מגרש הכדורסל ישופץ.

חבר המועצה, אלון נבות שהתנגד להקמת המגרש מכיוון שחשב שעדיף לייעד את הכסף לשיפוץ מגרשים קיימים: “אני חושב שפותחים תב”ר (תקציב בלתי רגיל) כמו התב”ר הזה, צריך לבוא עם תכנית עבודה. בנוסף, לדעתי מתקני הספורט בקרית טבעון אינם ברמה כזו שצריך כרגע לפתוח מתקנים חדשים. עם כל הכבוד למיני פיץ’, מגרשי הספורט שלנו הם עלובים. חלקם עם סלים או כל מיני דברים משנות החמישים. ואני לא מדבר על הרשתות אלא על המתכת, על הגדרות ושאר התשתיות. ולכן אני חושב שעלינו להפנות את הכסף לשיפוץ ולתחזוקה של מגרשי ספורט. יש כרגע מספיק מגרשים בקרית טבעון שזקוקים לתחזוקה על מנת להיראות כמו שצריך. אני לא מחדש שום דבר לאף אחד כשאני אומר שהתשתיות שלנו נראות על הפנים. זה נכון לגבי כבישים, זה נכון לגבי מדרכות וזה נכון לגבי מגרשי משחקים”.

ראש המועצה, דוד אריאלי אמר בתגובה: “הדברים אינם נכונים. בשלוש השנים האחרונות ביצענו שדרוג של כל המגרשים למעט מספר מועט של מגרשים כמו המגרש הצדדי בחטיבה הישנה. בנוסף החלפנו את כל הסלים בכל המגרשים. מדובר במתקן שמולבש על מגרש קיים שד”א, גם הוא שופץ בצורה מאוד משמעותית אבל השדרוג של הדשא הסינטטי הופך את זה למשהו ברמה גבוהה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter