באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: טקס חנוכת דירת הכשרה לכיתה התקשורתית באורט

קרית טבעון: טקס חנוכת דירת הכשרה לכיתה התקשורתית באורט

אִתי לוי, מנהלת בית הספר: אני מאחלת לתלמידים ולצוות החינוכי שהדירה תסייע בידם לחזק את תחושת המסוגלות ולרכוש מיומנויות הנדרשות בחיי היום יום“.

השבוע נערך טקס מכובד לחנוכת דירת הכשרה לתלמידי הכיתה התקשורתית בבית ספר אורט גרינברג בקרית טבעון.

דירת ההכשרה הושכרה על ידי בית הספר בסיוע ועד ההורים ועמותתמעומק הלבובמטרה לספק מרחב למידה מעשי עבור התלמידים. בדירת ההכשרה  יוכלו התלמידים לרכוש מיומנויות נדרשות על מנת  לנהל חיים עצמאיים

בטקס שנערך השתתפו נציגי המחלקה לחינוך במועצה המקומית, צוות ההנהלה וההדרכה מהמתיא, נציגי ההורים, הנהלת בית הספר וצוות המורים, וכמובן  התלמידים

בנוסף,  מנשה אלטהויז מהמועצה הדתית תרם מזוזה וקלף, וקבע אותה  בפתח הדירה.

במסגרת האירוע התלמידים סיפרו על התהליך שעברו ודיברו על הציפיות להמשך, והצוות החינוכי סיפר בקצרה על התכנית המיועדת להמשך העבודה בדירה.

אִתי לוי, מנהלת בית הספר:הפרויקט יצא לדרך לאחר מאמצים גדולים, ואנו מתרגשים מאוד! אני מבקש להודות לכל מי שסייע להוציא לפועל את החלוםיור הנהגת ההורים, אלי זמיר, שנרתם לפרויקט בכל כוחו, מצא דרך להתגבר על כל קושי וסייע בגיוס המשאביםלעמותתמעומק הלב“, ללירונה רפאלי, לרשת אורט ולמועצה המקומית על התמיכה והליווי המקצועי. אני מאחל לתלמידים ולצוות החינוכי שהדירה תסייע בידם לחזק את תחושת המסוגלות, ולרכוש מיומנויות הנדרשות בחיי היום יום“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter