באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: חניה זולה

קרית טבעון: חניה זולה

נמכרו 4,670 תווי  חניה לשנת 2014 במחיר של 25 ₪ . השנה יצאה הרשות המקומית בגרסה חדשה ונוחה יותר של התו. אריאלי: “החניה ברחבי היישוב היא כמעט בחינם, הטבה שהיא די נדירה ברשויות בארץ”.

4,670 תושבי קרית טבעון והסביבה רכשו בחודשים ינואר – פברואר תו חניה לשנת 2014 בעלות של  25 שקל התו. מוקדי המכירה העיקריים הם: בפיצוחיה שבמרכז היישוב בה נמכרו 1,850 תווים, בקופת המועצה נמכרו  1500 ובביתן הצילום של איציק נמכרו  1,100 תווים. כמו כן נמכרו עוד 220 תווי חניה בשאר המוקדים (מינימרקט הגפן,  ניר אוחנה ובמפעל הפיס ביהודה הנשיא).

תו חניה
אריאלי: “חניה כמעט בחינם”

השנה, יצאה הרשות המקומית בגרסה חדשה ונוחה יותר של התו ובאותו המחיר. יש לציין כי מחיר תו החניה נשאר קבוע כבר מספר שנים ועלותו מוכתבת על פי חוק עזר עירוני. באמצעות התו  יכולים תושביי הקריה להשתמש בחניה הציבורית המסומנת בכחול לבן, למשך שעתיים. תו החניה שמועצת קרית טבעון מנפיקה הינו הפתרון הזול והיעיל ביותר להסדרת החניה ברחבי היישוב ורבים מקפידים לרכוש את התו ובכך חוסכים קנסות מיותרים.

מנהל מחלקת ביטחון ופיקוח במועצה אלי זיו: “אנו מבקשים מהתושבים להקפיד ולהחנות את הרכב רק באזורים המוסכמים, לעמוד בזמנים מתוך התחשבות בזולת, בבעלי העסקים ולטובת כלל הציבור בקרית טבעון.”

ראש המועצה המקומית דוד אריאלי: “החניה ברחבי היישוב היא כמעט בחינם, הטבה שהיא די נדירה ברשויות בארץ. ברוב הרשויות עלות שעת חניה באמצעות מדחן או “פנגו” או “איזיפארק” , הינה כ-3 עד 4 שקלים לשעת חניה אחת. השימוש המוזל בתו חניה, לשנה קלנדרית אחת היא חלק ממדיניות השירות לתושב.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter