באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: חמישה כוכבי יופי ליישוב

קרית טבעון: חמישה כוכבי יופי ליישוב

קרית טבעון זכתה בחמישה כוכבי יופי בתחרות “קריה יפה ומקיימת בישראל יפה” בנוסף, זכה היישוב בפרס “עמית קריה יפה”.

בשבוע שעבר זכתה המועצה המקומית קרית טבעון בחמישה כוכבי יופי בתחרות “קריה יפה ומקיימת בישראל יפה”. בנוסף, זכה היישוב בפרס “עמית קריה יפה” בעבור 15 שנות זכיה רצופה של 5 כוכבי יופי. הטקס החגיגי התקיים במעמד אברהם כץ עוז, יו”ר המועצה לישראל יפה, סימון אלפסי, מ”מ יו”ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית יקנעם. ראש המועצה דוד אריאלי ערך ישיבה חגיגית בנושא וברך את הצוות המוביל בתפעול, בעבר ובהווה, על תרומתם המשמעותית להצלחה. בין האורחים הגיעו גם

המועצה לישראל יפה
ראש המועצה, דוד אריאלי, מקבל את הפרס. צילום: אלי נאמן

עוזי בנימין, פנסיונר המועצה אשר עבד במב”ת (מחלקת מים וביוב), וארנון כפיר גם הוא פנסיונר המועצה אשר עבד כמנהל חזות הקריה.

אריאלי: “מדובר בהישג מרשים ולא יכולתי לעבור לסדר היום. התחרות של המועצה לישראל יפה הינה מהלך נכון וחכם המסייע לרשויות בארץ בקיום מערכת ביקורתית המייעלת, בסופו של תהליך, את העבודה ומשפרת בכך את השירות לתושב. אנחנו יכולים לחיות בתחושה שאנו פועלים מצוין , אך ללא מנגנון חיצוני המספק ביקורת,  קנה מידה וסטנדרטים ארציים, לעולם לא נדע באמת. הזכייה ב-5 כוכבי יופי במשך 15 שנה ברציפות היא מרשימה ויש לה משמעות אדירה. זה לא פשוט או מובן מאליו. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה, אלא ממשיכים בעבודה השוטפת ושואפים למצוינות ברמה היומיומית. אתם הגיבורים האמתיים בעשייה שהביאה את הפרס, ורק שימשך כך”.

כפיר: “אני שמח לראות בכל יום, גם אחרי שפרשתי, שהדברים מטופלים בצורה טובה מאד. תושבי קרית טבעון קיבלו מתנה. קרית טבעון היא אחד היישובים היפים בארץ, לחיות בתוך יער זו מתנה, לכן חשוב לשמור עליה. אני שמח על הפיתוח המשמר את מאפייני המקום ושימשך כך עוד שנים רבות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter