באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: חברת החשמל ניתקה חיבור שביצעה המועצה

קרית טבעון: חברת החשמל ניתקה חיבור שביצעה המועצה

מועצת קרית טבעון ביצעה חיבור פרטי של רשת החשמל לעמודי התאורה בשביל הציפורנים. לדברי חברת החשמל מדובר בחיבור לא בטיחותי. המועצה “ המועצה פועלת ומשקיעה רבות לרווחת הציבור בקריה”. 

בשבוע שעבר ניתקה חברת החשמל חיבור שביצעה המועצה לעמודי תאורה בשביל הציפורנים וזאת לאחר שאחד התושבים הפנה את תשומת חברת החשמל לחיבור מסוכן שנעשה במקום. מדובר בשביל להולכי רגל אשר שופץ לאחרונה על ידי המועצה. השביל מחבר בין רחוב השקדים לרחוב הציפורנים ובישיבת המליאה שנערכה בחודש אפריל 2012  העלה חבר המועצה,שמוליק שמחון, השגות לגבי עצם השיפוץ שלו.

שביל הציפורנים
מועצת קרית טבעון, חיבור חשמל לא תקני לעמודי תאורה

כידוע, אזור זה של טבעון, כמו עוד מספר אזורים אחרים מתאפיין בשבילים המקשרים בין רחובות אשר בעלי הבתים השתלטו עליהם . המועצה פנתה אל בעלי הבתים בדרישה שיפנו את השטח אליו פלשו ולאחר שהדבר נעשה , הסדירה שביל סלול. לכאורה פעולה שלא יכולה להיות עליה מחלוקת אך השכן הגר בשורה השניה של רחוב השקדים נהג להשתמש בציר הכניסה האחורי כמקובל בכל הקריה ועתה לאחר שהמועצה הכשירה חניות ברחוב, ציר הכניסה אל ביתו חסום. השכן שהינו חולה לב התלונן על כך בפני גורמים במועצה אך מדובר בשטח ציבורי בו כל אחד יכול להחנות. יתרה מכך עמודי התאורה מאירים באור  חזק את הבית והדיירים  נאלצים להגיף לחלוטין את תריסי חדר השינה על מנת שיוכלו לישון ללא הפרעה.

מחברת החשמל נמסר בתגובה “לאחר פניות שהתקבלו בנושא, מחוז חיפה ערך סיור בשטח במהלכו התברר כי מדובר ברשת תאורה פרטית שחוברה לרשת החשמל של חברת החשמל ללא ידיעתה וללא בדיקתה. לאור זאת חברת החשמל ניתקה את אספקת החשמל לרשת באופן מידי”.

דוברת המועצה המקומית, קרית טבעון, עדנה פרידמן ” המועצה פועלת ומשקיעה רבות לרווחת הציבור בקריה. בפגישה שנערכה עם נציגי חברת חשמל בנושא שביל ציפורנים, הוסכם על ביצוע מספר תיקונים בעמודי התאורה אשר יבוצעו בהקדם ובהתאם לדרישות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter