באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: זיסו יחליף את ארבל

קרית טבעון: זיסו יחליף את ארבל

חנן זיסו ימונה לתפקיד חבר מועצת קרית טבעון מטעם סיעת ‘אני טבעוני’ לאחר שחברת המועצה, אורה ארבל פרשה מתפקידה. זיסו: “אני רואה בתפקיד משימה שהוטלה עלי ואני מקווה לעמוד בציפיות ממני”

איש יחסי הציבור, חנן זיסו ימונה בעוד כשבועיים לתפקיד חבר מועצת קרית טבעון במקומה של אורה ארבל אשר פרשה מתפקידה. זיסו, בעליו של משרד יחסי הציבור מצליח באזור יהיה איש היח”צ השני במועצה לאחר שאייל פרדיס משמש כחבר מועצה מטעם מפלגת העבודה מאז תחילת הקדנציה. מדובר למעשה בפרישה שניה של חבר מועצה בטבעון במהלך הקדנציה הנוכחית, לאחר פרישתו של אמנון אשל, וזיסו שהיה ממוקם במקום השלישי ברשימת ‘אני טבעוני’ בראשותו של שמוליק שמחון יעבור עתה אל המקום השני וישמש כסגנו של שמחון. חנו זיסו זכור במיוחד לתושבי קרית טבעון מקמפיין ‘מנהרה או שיהיה רע’ כנגד סלילתו של כביש 77 אותו ניהל בהתנדבות ומתוך אמונה בצדקת המאבק.

חנן זיסו:” אין לי ספק, כי ניסיוני המקצועי הציבורי ובהיכרותי רבת השנים עם טבעון ועם צרכיה לצד ניסיוני בתחום העסקי במגזר הציבורי והפרטי, יסייעו בידיי להתמודד עם התפקיד של חבר מועצה ועם הקשיים והאתגרים הניצבים בפני טבעון בימים אלה, והם רבים לדעתי. אני עומד מעתה לרשות תושבי טבעון ככל שיידרש, וככל שאוכל לצורך מימושן של המשימות החשובות במסגרת תפקידי המשמעותי והחשוב לחיזוקה וביסוסה של טבעון. התפקיד החשוב נותן לי הזדמנות לפעול למען תושבי טבעון ואוכל להשפיע ולתרום ככל יכולתי לקריה כדי לשמור ולשמר אותה .אני רואה בתפקיד משימה שהוטלה עלי ואני מקווה לעמוד בציפיות ממני”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter