באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: זבל מי שמלכלך

קרית טבעון: זבל מי שמלכלך

פלאייר בחירות שהוצמד לשמשות המכוניות בקרית טבעון גרם למועצה להודיע כי מעתה יופעלו הפקחים גם בלילות על מנת למנוע תופעות כאלה. מנכ”ל המועצה ” הפצה בדרך זו הינה בניגוד לחוקי העזר המקומי”

המפלגות השונות בקרית טבעון קבלו הבוקר הודעה רשמית מהמועצה לפיה יאכף איסור חלוקת הפלאיירים בלילות והצבתם במגבי המכוניות בישוב. ההודעה הגיעה לאחר שבלילה שבין יום חמישי לשישי חולקו ברחבי הישוב פלאיירים אשר הוכנסו מתחת למגבי המכוניות של התושבים וגרמו ללכלוך רב. בתגובה שלח מנכ”ל המועצה, יאיר אודם מכתב לכל המועמדים:

דודי אריאלי
דוד אריאלי, יפעיל את מחלקת הפיקוח. צילום: יח”צ

” בלילה שבין חמישי לשישי בשבוע החולף, הוצמד דף תעמולה הנושא אופי פוליטי לשמשות רכבי התושבים. הפצה בדרך זו הינה בניגוד לחוקי העזר המקומי ובניגוד לאמנה שאושרה על ידי כל חברי ועדת הבחירות. המועצה המקומית תתגבר את צוות הפיקוח בלילות, עד ליום הבחירות במטרה לאכוף את החוק. אנו קוראים לכם לשתף פעולה עם המועצה המקומית במאבקה למניעת אווירת בחירות שלילית, שאינה מתאימה לרוח הטבעונית ולאווירה הטובה ששררה עד היום בישובנו”

ראש המועצה המקומית קרית טבעון, דוד אריאלי ” חוקי העזר של קרית טבעון אוסרים על הנחת פלאיירים על גבי שמשות של רכבים לצרכי פרסום כלשהוא מסחרי או פוליטי.  פקחי הרשות המקומית , על דרך קבע, פועלים למניעת התופעה . כל מי שמבקר בישוב על דרך קבע רואה את ההקפדה הנ”ל. כך שלא נעשה משהו שלא נעשה על דרך קבע והכל נעשה כחוק ובתיאום עם היועמ”ש. אין כל מניעה למסור לאדם פלאייר באופן ידני או באמצעות תיבות הדואר, יהא תכנו אשר יהא, ואולם הצבתו על שמשת הרכב בין המגב לשמשה היא מעשה העומד בניגוד לחוקי העזר שלנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter