באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון ורמת ישי: המבקר פורש

קרית טבעון ורמת ישי: המבקר פורש

לאחר 14 שנה ברמת ישי ו-9 שנים בקרית טבעון, פורש רפי מלמד מתפקידו כמבקר הרשויות.מלמד: “בניגוד לרשויות אחרות, כל ראשי הרשויות נתנו לי יד חופשית והיה לי שיתוף פעולה פורה עם כל וועדות הבקורת”.

מבקר המועצה של קרית טבעון ורמת ישי, רפי מלמד סיים השבוע את תפקידו וזאת לאחר שהודיע על פרישה לפני שבועות ספורים. מלמד, היה עד לקדנציות סוערות הן ברמת ישי והן בטבעון והצליח לצלוח אותן מבלי להפוך למזוהה עם צד כזה או אחר. מלמד עוזב את תפקידו מבלי לערוך חפיפה למחליפיו שטרם מונו ולדעתו מדובר במהלך טוב שכן אם יערוך חפיפה למחליפיו, ידביק אותם בדעות שלו וכל מבקר צריך להגיע כדף חלק.

מבקר המועצה
רפי מלמד (משמאל), זכה לשיתוף פעולה.

רפי מלמד מונה לתפקיד מבקר מועצת רמת ישי לפני כ-14 שנים כשבמקביל הוא ממונה גם לתפקיד מבקר מועצת רכסים. לפני כ-9 שנים הוא מונה לתפקיד המבקר בקרית טבעון ובמועצה התעשייתית תפן ובמקביל פרש מתפקידו ברכסים כך שנותר מבקר של שלוש רשויות. בסך הכל ביקר מלמד תשעה ראשי מועצות שונים. לדברי מלמד בכל אחת מהרשויות בהן עבד גרם לכך שלפחות קבלן או עובד אחד יאלצו לעזוב בשל הדו”חות.

מלמד: “פרשתי מעבודתי כמהנדס מכונות ברפאל בגיל 50 ועשיתי הסבה מקצועית לבקורת, אני חושב שבימינו, עם תוחלת החיים הגבוהה שקימת, כל אחד חייב לעשות הסבה מקצועית. בניגוד לרשויות אחרות, כל ראשי הרשויות נתנו לי יד חופשית והיה לי שיתוף פעולה פורה עם כל וועדות הבקורת. גיליתי גם שאופיו של ראש הרשות הוא אלמנט מאוד חשוב בעבודה מול הבקורת. אני חושב שתרמתי לרשויות ולמנהל התקין שלהן”. מלמד מוסיף: “הגעתי אל הבקורת מרפאל שהוא גוף מאוד מסודר והתפלאתי איך הן עובדות ללא מבנה ארגוני ודאגתי לשנות זאת”

ראש מועצת קרית טבעון, דוד אריאלי: “ברצוני להודות למבקר המועצה, רפי מלמד על עבודתו החשובה לטובת ניהולה התקין של הרשות בעשור האחרון. בשם מנהלי המועצה ועובדיה, הנני מאחל לו הצלחה בדרכו החדשה”.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ודוברו, נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter