באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: התפטר

קרית טבעון: התפטר

ממלא מקום ראש המועצה בקרית טבעון, אמנון אשל הגיש השבוע את התפטרותו מהמועצה לאחר שחש כי אינו יכול לבצעו במקביל לתפקידו כמנכ”ל חצור הגלילית. אשל: “לקחתי על עצמי משימה בעלת חשיבות לאומית”. 

יו”ר סיעת ‘יש עתיד’ במועצת טבעון, אמנון אשל הגיש השבוע את התפטרותו מהמועצה וזאת לאחר כהונה של כחצי שנה. במכתב ההתפטרות שהוגש לראש המועצה, דוד אריאלי נכתב בין השאר: “ התפטרותי נובעת מן העובדה, שלקחתי על עצמי משימה בעלת חשיבות לאומית, כמנכ”ל המועצה המקומית חצור הגלילית וקיימת החלטת ממשלה להפיכתה לעיר מרכזית בגליל. הערכים עליהם גדלתי והצורך האישי שלי לתרום הביאו אותי להחלטה, כי בעת הזו אקדיש את כל מאמציי ליישום ההחלטה ולתרומתי הצנועה לחיזוק ההתיישבות בגליל. אמשיך להקדיש מזמני למען תושבי קרית טבעון תוך שיתוף פעולה מלא עם מנהיגי הישוב ובעת הצורך אשמח לעמוד לרשות הקהילה.

אני מוצא לנכון להודות לחבריי להנהלת ולמליאת המועצה ובראשם לראש המועצה, דוד אריאלי. כמו כן ברצוני להודות לבוחריי למועצה ובטוחני שמחליפי במליאה ימשיך לייצג את התושבים הרבים נאמנה”.

כזכור התמודד אשל על תפקיד ראש המועצה, מטעם מפלגת יש עתיד, במרוץ חמש ראשי אשר כלל גם את דוד אריאלי, אלון נבות, שמוליק שמחון ואבי בן יוסף. אשל שהשתחרר מהצבא קרוב למועד הבחירות המוניציפאליות הביא עמו נסיון עשיר ומרשים לאחר שפיקד על חטיבת שריון סדירה אלא שבבחירות למרות ההישג היפה של שני מנדטים במליאת המועצה הוא לא הצליח לעבור לסיבוב השני שלאחריו אף חתם על הסכם קואליציוני עם אריאלי ויש להמתין ולראות אם התפטרותו של אשל תביא גם לזעזוע קואליציוני.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter