באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הקרב על הסגן

קרית טבעון: הקרב על הסגן

קשיים במשא ומתן הקואליציוני לאחר שהשיחות בין אריאלי לבין שמוליק שמחון ואמנון אשל הגיע למבוי סתום. אריאלי: ” אין כל חובה להגיע לישיבת השבעה עם רוב קואליציוני. אפשר להגיע לרוב גם בינואר או בפברואר”. 

המשא ומתן הקואליציוני בקרית טבעון נמצא כרגע במבוי סתום כאשר שלושת הצדדים נכנסו לעמדת המתנה בתקווה שהאחרים ימצמצו ראשונים. כידוע, זכתה מפלגת העבודה בראשותו של ראש המועצה, דוד אריאלי בחמישה מקומות במועצה כך שאריאלי זקוק לשני קולות נוספים על מנת להשיג רוב קואליציוני. המפלגה הראשונה והיחידה עד עתה, איתה הגיע אריאלי לסיכום הינה המפד”ל שלה נציג אחד בלבד כך שרוב קואליציוני עדיין לא הושג. מה שמחייב את אריאלי להגיע להסכם עם סיעת ‘אני טבעוני’ בראשות שמוליק שמחון אשר תמך בו בסיבוב השני בבחירות לראשות המועצה או עם סיעת ‘יש עתיד‘ בראשותו של אמנון אשל כשהאפשרות כי יגיע להסכם עם סיעתו של אלון נבות הינה אפסית והצדדים אף לא ישבו לדבר על כך.

כאמור בשלב זה לא מתקיימות שיחות קואליציוניות כלשהן כשבין הצדדים קיימות מספר נקודות מחלוקת כדוגמת שכונת שער טבעון אך על פי גורמים בסביבתו של דודי אריאלי, סלע המחלוקת העיקרי הינו דרישתם של שמוליק שמחון ואמנון אשל לקבל את תפקיד סגן ראש המועצה בפועל דבר שבשלב זה אריאלי אינו מוכן לו בשום פנים ואופן. מדובר בתפקיד בשכר ולטענת אריאלי הדבר אינו נחוץ בטבעון.

אמנון אשל אמר השבוע: “הפעם האחרונה בה דיברתי עם אריאלי היתה לפני הסיבוב השני. מאז לא החלפנו מילה ואני מחכה לשמוע ממנו”

יו”ר סיעת אני טבעוני, שמוליק שמחון אמר: “אני ואריאלי נפגשנו והצבתי בפניו את התנאים שלי לכניסה לקואליציה. הוא לא קיבל אותם ולכן בשלב זה אני לא בקואליציה”

ראש המועצה, דוד אריאלי אמר בנושא: “אין כל חובה להגיע לישיבת השבעה עם רוב קואליציוני. אפשר להגיע לרוב גם בינואר או בפברואר”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter