באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה תבחן את שדרוג האמבולנס

קרית טבעון: המועצה תבחן את שדרוג האמבולנס

גזבר המועצה ימליץ בתוך 30 יום האם לשדרג את האמבולנס שבקריה לניידת טיפול נמרץ. שמחון “מדובר בחיי אדם”

מועצת טבעון החליטה לבחון את שדרוג האמבולנס הנמצא בשטחה מאמבולנס רגיל לאט”ן (אמבולנס טיפולי נמרץ). כיום יש בקרית טבעון ניידת אמבולנס אחת שאינה מותאמת לטיפול נמרץ וכאשר יש ארוע המצריך ניידת טיפול נמרץ מוזנק אמבולנס זה ובדרך אל בית החולים הוא חובר אל ניידת טיפול נמרץ המגיעה מנשר או מיקנעם והחולה מועבר אליה. עלות האמבולנס הרגיל למועצה היא 150 אלף ₪ בשנה ועל מנת לשדרג את האמבולנס ואת הצוותים יהיה צורך בתוספת של 160 אלף ₪ בשנה.

המועצה תבחן את שדרוג האמבולנס
שמחון “מדובר בחיי אדם”

חבר המועצה, שמוליק שמחון שהציע את השדרוג ” הגיע הזמן שגם לטבעון תהיה ניידת טיפול נמרץ. זה שרות חשוב לתושבים שלא לדבר על עניין הצלת החיים. מדובר בחיי אדם, לא עושים חשבון בדברים כאלה”

סגן ראש המועצה, שלמה מושיץ ” מאחר שאנחנו מכוסים על ידי נשר ויקנעם הרי שהניידת שלנו תיתן שרות להם כמו שהם נותנים לנו. לכן יתכן שכתוצאה מהשדרוג לאט”ן השרות לתושבים שלנו דווקא יהיה פחות טוב כי האמבולנס יהיה עסוק יותר בסביבה ושכרנו יהיה בהפסדנו לכן לדעתי עדיף להשאר עם אמבולנס רגיל. מלבד זאת, מד”א התחייבו לעבות את המערך שלהם במסגרת סלילת כביש 6 אז לא כדאי לקפוץ בראש כי אני משוכנע שהם יפנו אלינו שנשכן אצלנו ניידת אט”ן בלי שנשלם”

ראש המועצה, דוד אריאלי ” אני מציע שהגזבר, זאב זימל, יעשה בדיקה יסודית ויעביר מסקנות כתובות בתוך 30 יום”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter