באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועצה ממשיכה בפעילות למניעת שריפות

קרית טבעון: המועצה ממשיכה בפעילות למניעת שריפות

בסיור שנערך בשיתוף קק”ל הוחלט לטפל בצמחיה הסובבת את קרית טבעון. אריאלי ” זו הזדמנות לחזור ולבקש מהתושבים את שיתוף הפעולה”

בשבוע שעבר נערך סיור ייעודי בחורש העוטף את קרית טבעון בהשתתפות  יערן כרמל אלונים מיכה סילקו, מדריך קק”ל נזמי מזריב וסמנכ”ל התפעול במועצה המקומית גיל אשבל. מטרת הסיור  הייתה בחינה והמשך שיתוף הפעולה בין המועצה לקק”ל, בטיפול באזורים השונים בהם הצמחייה עלולה להתלקח. כמו כן למנוע, ככול שניתן, דליקות ושריפות. בסיור הוסכם על המשך דילול הסבך, במסלול מעגלי וקבוע, באמצעות רעיית עדרים. על פי הסיכום יבוצע טיפול בעצי אורן יבשים או חולים העלולים להתלקח במהירות כמו גם יטופלו העצים הצומחים בשטחים הקרובים לבתים, קווי בזק ועוד. עוד נקבע כי אנשי קק”ל ירססו את האזור בחומר מונע נביטה. סמנכ”ל התפעול גיל אשבל “אנחנו ממשיכים לפעול בכל האמצעים אשר בידינו במטרה למנוע שריפות ביישוב ויש לציין את נכונות קק”ל לסייע למועצה בכול דרך”.

חורש בטבעון לאחר השריפה
העצים לאחר השריפה. צילום: דוברות קרית טבעון

ראש המועצה דוד אריאלי: “המועצה מוסיפה להשקיע משאבים רבים על מנת לשפר וליעל את פעולות המניעה מפני שריפות  וזו הזדמנות לחזור ולבקש מהתושבים את שיתוף הפעולה, שמירה והקפדה על ניקיון המרחב הפרטי, במיוחד בבתים הגובלים עם החורש”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter