באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המועמד הרביעי

קרית טבעון: המועמד הרביעי

חבר המועצה , אבי בן יוסף, הכריז השבוע על מועמדותו לתפקיד ראש המועצה לקראת הבחירות שיתקיימו באוקטובר הקרוב. בן יוסף ” עומדים לפניי שבעת החודשים להמריץ את התומכים ולשכנע את המתלבטים”

מערכת הבחירות בקרית טבעון תופסת תאוצה ולאחר שבשבוע שעבר הכריז חבר המועצה, שמוליק שמחון על מועמדותו לראשות המועצה, מצטרף למרוץ גם חבר המועצה אבי בן יוסף מסיעת ‘למען טבעון’ אשר במערכות הבחירות הקודמות הריצה את עו”ד שלמה מושיץ כמועמד לראשות המועצה. בן יוסף מצטרף להתמודדות לאחר

מתמודד לראשות המועצה
אבי בן יוסף ” יש לי שבעה חודשים”

שגם ראש המועצה המכהן, דוד אריאלי וגם ראש המועצה לשעבר, אלון נבות הכריזו על מועמדותם וזאת כאמור בנוסף לשמוליק שמחון אשר כאמור הכריז על מועמדותו בשבוע שעבר.

בן יוסף הכריז על מועמדותו בעמוד הפייסבוק שלו במילים ” אפשר לכתוב שהלילה הזה מתחילה מערכת הבחירות הרשמית שלי כמועמד לראשות המועצה מטעם הסיעה שאני חבר בה, סיעת ‘לטובת טבעון’. בשעות הערב התקיימה ביני לבין ראש המועצה שיחה שבה נמסר לו אישית על פרישת הסיעה מן הקואליציה ועל כניסתי למירוץ לראשות. עומדים לפניי שבעת החודשים להמריץ את התומכים ולשכנע את המתלבטים שאכן אני המועמד הנכון להיכנס לתפקיד הזה בכדי ליישם את תפיסת העולם שלי על צביונה של הקריה ועל רמת השירותים והאופן שבו הם ניתנים לכולנו כתושביה. לילה טוב לכולם עם תקווה בבוא היום לשינוי, בכל התחומים שנוגעים לחיינו כפרט וככלל.”

אבי בן יוסף ” היתה לנו שיחת פרישה עם דודי, אנחנו באנו כסיעה ואנחנו יוצאים כסיעה. פרשנו מכיוון שכמתמודד לראשות המועצה אני לא יכול ללכת יד ביד עם ראש המועצה כי הרי בעצם ההתמודדות שלי יש אמירה נגד משהו שאני חושב שלא מתנהל נכון. אם אני רוצה לחדד מסרים, אני לא יכול להיות צמוד אליו”.

ראש המועצה, דוד אריאלי מסר בתגובה “אך טבעי שמספר חודשים לפני בחירות, כדי למצב את עצמם, מועמדים עוזבים קואליציה. זה קורה בכל רחבי הארץ. ענין זה מדגיש את הבעיה בריבוי מפלגות בישראל. בטבעון יש 11 חברי מועצה ו-6 מפלגות. אני בהחלט מתכוון, לצד הקריאה לתושבים להצביע עבורי, להדגיש את החשיבות בהצבעה גם לרשימה שבהובלתי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter