באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: המבקר יבדוק?

קרית טבעון: המבקר יבדוק?

אלון נבות טוען כי משרד הפנים החל בבדיקה כנגד ראש המועצה, דוד אריאלי בשל התנהלות לא תקינה בעוד שאריאלי טוען כי המבקר רק פנה לקבל את עמדתו. אריאלי: “אנו מברכים על בדיקה נוספת”.

יו”ר וועדת הבקורת בקרית טבעון, אלון נבות פנה אל מנכ”ל משרד הפנים, אודות התנהלותו של ראש המועצה דוד אריאלי, ולדבריו החליט המשרד על ביצוע בדיקה במועצה המקומית קרית טבעון. הבדיקה תתבצע על ידי מבקר מחוז הצפון של משרד הפנים, ד”ר מאלכ עמרור. על פי אלון נבות החל עמרור, עו”ד ורואה חשבון בהשכלתו, את בדיקתו בימים האחרונים, במטרה לבדוק האם התנהלותו של ראש המועצה המקומית מבוצעת על פי החוק ונהלי משרד הפנים.

קרית טבעון
אלון נבות: “הגיש תלונה למשרד הפנים”

במכתביו למנכ”ל משרד הפנים ולשר הפנים טען נבות כי: אריאלי מזלזל בחוק ומפר אותו שוב ושוב. למכתבו צירף נבות מסמכים שונים התומכים בדוגמאות אחדות שפירט אודות התנהלותו של אריאלי אשר אינה עומדת במבחן החוק ונהלי משרד הפנים. מין המכתבים אשר הגיעו לידי חדשות YCOM עולה כי נבות מלין על פעילותו של דוד אריאלי בנוגע לתמ”א 38 וטוען כי היא מנוגדת לחוק התכנון והבניה, על כך שאריאלי הסתיר לכאורה שני דו”חות סקרי סיכונים הנוגעים לחוות המיכלים, על כך שלא כל הדו”חות הכספיים הוצגו בפני המליאה ועוד.

אלון נבות: ” עם כל הכבוד הראוי, הסבריו החלקלקים של מר אריאלי לנושאים שאותם ציינו חברי המליאה בפני הממונה על המחוז ו\או מבקר המדינה אינם מספקים. מן המפורסמות היא: שנבחר ציבור אשר בוחר לפתוח את התייחסותו ה”עניינית” לביקורת שנמתחה עליו , במתקפה אישית על מי ש”העז ” לבקרו ובהמשך ל”העלות מן האוב” אי סדרים כביכול שבוצעו טרם כהונתו, מבקש להסיט את תשומת ליבו של הקורא מעובדות הביקורת”.

דוברת המועצה המקומית קרית טבעון, עדנה פרידמן: ” אלון נבות אכן הגיש תלונה למשרד הפנים כנגד דוד אריאלי ראש המועצה. בטרם יחווה הממונה על המחוז במשרד הפנים את דעתו הוא מבקש, באמצעות נציג מטעמו, לשמוע את עמדת ראש הרשות, לאחר מכן יפרסם את עמדתו.

ראש המועצה דוד אריאלי משוכנע כי אין לתלונה על מה להתבסס וכי הממונה על המחוז במשרד הפנים יברך על התנהלות המועצה בהנהגתו. יש לציין כי מדובר בחומרים ממוחזרים, שנבדקו בעבר הן על ידי משרד מבקר המדינה והן על ידי משרד הפנים, ולא נמצא בהם ממש. אנו מברכים על בדיקה נוספת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter