באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הישיבה נדחתה ליום ראשון

קרית טבעון: הישיבה נדחתה ליום ראשון

לאחר התנצחויות במייל עם טיעונים משפטיים לכאן ולכאן הוסכם על דחיית מועדי ישיבת ההשבעה וישיבת אישור צו הארנונה בקרית טבעון שהיu אמורות להערך ביום שישי . כשעל פי אריאלי מה שאפשר זאת היה אישור הכנסת לדחיית המועד לאישור צו הארנונה, אותה מבקשת המועצה להעלות ב-7.5%.

ישיבת ההשבעה של מועצת קרית טבעון נדחתה ליום ראשון וישיבת אישור הארנונה נדחתה למועד שטרם נקבע וזאת לאחר שהכנסת אישרה את הארכת המועד בו ניתן לאשר את צו הארנונה.

דודי אריאלי
דודי אריאלי, שינה את מועדי הישיבות. צילום: יח״צ

כזכור, קבע ראש המועצה דוד אריאלי, את מועד ישיבת ההשבעה וישיבת הארנונה ליום שישי בבוקר, דבר אשר עורר עליו את זעמם של לא מעט חברי מועצה. מי שלא קיבל את רוע הגזירה היה יו”ר סיעת ‘כולנו טבעון’, אלון נבות אשר התנצח במייל עם היועץ המשפטי של המועצה באשר למועד בו ניתן לזמן ישיבת מליאה כשנבות מגייס לצורך העניין סעיפי חוק הקובעים שישיבות לא יערכו בערב יום מנוחה ושהישיבות הראשונות יערכו בימי חמישי.

גם ראש סיעת ‘יש עתיד’, אמנון אשל זעם על המועד וכינה אותו במייל במילים “חסר אחריות” וזאת למגינת לבו של ראש המועצה, דוד אריאלי שהשיב לו במייל ארוך.

כאמור לאחר שאישרה הכנסת את דחיית המועד לקבלת צו הארנונה דחה אריאלי את הישיבות וחברי המליאה קיבלו את המייל הבא: “לאחר מאמצים רבים, לרבות מאמצים אישיים של ראש המועצה, שכללו מפגש שהתקיים אתמול עם חברי ועדת הפנים של הכנסת, אושרה היום הצעת חוק שמאפשרת דחיית ההחלטות לגבי צו המיסים ברשויות המקומיות.

אי לכך, אנו שמחים לבטל את הזימון שנשלח אליכם לשתי ישיבות מליאה, שתוכננו להתקיים ביום ו’

הקרוב בשעה 10:00. ישיבת מליאה חגיגית, בהשתתפות חברי המליאה היוצאת וחברי המליאה הנכנסת, תתקיים ביום ראשון – 8.12.2013 בשעה 18:30 במרכז יום לקשיש. באשר למועד ישיבת מליאה שלא מן המניין, שתעסוק בצו המיסים, נודיעכם בהמשך”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter