באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: החלו העבודות לבנית האגף החדש בבית הספר שקד

קרית טבעון: החלו העבודות לבנית האגף החדש בבית הספר שקד

שלב ב’ של בניית האגף החדש בבית הספר ‘שקד’ הכולל שמונה כיתות חדשות, שני מרחבים מוגנים ומתחם שירותים. אריאלי: “אני מאד גאה בפרויקט. עשינו ימים כלילות על מנת  לממש פרויקט חשוב זה” 

בית ספר אנתרופוסופי
הדמיית האגף החדש בשקד. הדמיה באדיבות “אב אדריכלות נוף” בשיתוף “AP סטודיו”

השבוע החל שלב ב’ בעבודות להרחבתו של בית הספר האנתרופוסופי שקד שבקרית חרושת. כזכור, לפני מספר חודשים הוחלט במועצת קרית טבעון על תוספת של מספר כיתות לבית הספר , ביצוע דרכי גישה מונגשות לבעלי מוגבלויות המבקשים ללמוד במקום, ומתן מענה לצרכים שנוצרו עם השנים עקב גידול ניכר באוכלוסיית התלמידים במקום. במהלך שנת 2012 בוצע השלב הראשון של העבודות שכללו: עבודות עפר, חפירות וחציבות ועתה כאמור,  לאחר מכרז ובחירת קבלן מבצע החל השלב השני בעבודות, בנית אגף חדש. במסגרת ההרחבה יבנו בבית הספר עוד שמונה כיתות לימוד, שני מרחבים מוגנים ומתחם שירותים לבנים ובנות.

יש לציין כי בשל המבנה הטופוגרפי של האזור הושקעה מחשבה מעמיקה ויסודית בתכנון אשר בוצע ע”י האדריכל עמית נמליך, צוות התכנון ב”אב אדריכלות נוף ובשיתוף מהנדס המועצה מריוס ראפ. .לדברי  מפקח הפרויקטים במועצה אנטולי מדווינסקי שטח כל כיתה יהיה בשטח 59 מ”ר נטו. עלות הפרויקט כשישה מיליון שקלים והביצוע ימשך כעשרה חודשים, קצת לפני פתיחת שנת הלימודים הבאה.

ראש המועצה דוד אריאלי: “אני מאד גאה בפרויקט ומאד שמח שכבר בשנת הלימודים הבאה  ילדי בית הספר יזכו ליהנות מסביבה לימודית מרווחת שתהייה גם נגישה לתלמידים בעלי מוגבלויות. עשינו ימים כלילות על מנת  לממש פרויקט חשוב זה ואני מאד מרוצה מהתוצאות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter