באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: הבית הלבן באורט גרינברג

קרית טבעון: הבית הלבן באורט גרינברג

המועצה החלה בגיוס מערך של מתנדבים לטובת הפעלת המקום. לילך דרמון:  “אני רואה חשיבות רבה בהפעלת המועדון על ידי מתנדבים ומאמינה שעצם השותפות הזו והמפגש הזה בין תלמיד לתושב מתנדב, נושאים בחובם ערך חינוכי עצום”

“המועדון לתלמיד” בתיכון אורט גרינברג טבעון קורם עור וגידים. בשיתוף עם ארגון “נשות אורט” והורים מתנדבים מהקהילה, הוקם בשעה טובה מועדון תלמידים בבית הספר. המועדון, או בשמו החדש “הבית הלבן”, כפי שהוחלט על ידי תלמידי בית הספר, הוקם במבנה קיים, שעבר שיפוץ ואבזור  והוא מצויד במשחקים ובריהוט חדשים אשר נתרמו על

מועדון תלמידים
אורט גרינברג. צילום: ל.ענברי

ידי תושבים מהקהילה. השאיפה היא שהתלמידים יבלו בו בשעות הפנאי או בזמן החופשי בין השיעורים. עתה, כול מה שחסר הם המתנדבים שיבואו בשעות הבוקר לפתוח את המקום לכן המועצה החלה בגיוס מערך של מתנדבים לטובת העניין. המשימה דורשת פתיחה ושהיה במועדון, קליטת תלמידים שמגיעים אליו במהלך הבוקר, ביום קבוע בין השעות 8:30 – 13:30.

לילך דרמון ממחלקת החינוך של המועצה: “פתיחת המועדון ביומיום על-ידי מתנדבים תיתן הזדמנות לקהילה לקחת חלק בעיצוב הנוף הבית-ספרי וחיי בית הספר בכלל. אני רואה חשיבות רבה בהפעלת המועדון על ידי מתנדבים ומאמינה שעצם השותפות הזו והמפגש הזה בין תלמיד לתושב מתנדב, נושאים בחובם ערך חינוכי עצום.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter