באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: איחור בבקורת

קרית טבעון: איחור בבקורת

על פי השלט בגן רבין, מתקני המשחקים שבפארק לא עברו בדיקה במועד שנקבע. חבר המועצה, עמית אבני “בריאות התושבים אינה הפקר, ועל המועצה המקומית לוודא שהנהלים מתקיימים”. אריאלי בתגובה “אנו נתונים בתהליך של רענון גני משחקים”

פארק רבין טבעון ידוע כפארק המשמש תושבים רבים אשר מגיעים עם ילדיהם על מנת שאלה יהנו ממתקני המשחקים המותקנים במקום אלא שרוב המבקרים בפארק אינם שמים לב לשלט המוצב בו אשר מציין מתי נערכה הבקורת האחרונה בגן המשחקים ומתי אמורה להערך הבדיקה הבאה.

איחרו בבדיקה
השלט בגן רבין. צילום: עמית אבני

על פי השלט הבדיקה הבאה אמורה להתקיים ב-26 לנובמבר 2012, תאריך שכמובן כבר עבר דבר שכמובן אינו אומר כי מתקני המשחקים אינם בטיחותיים אלא שתפקידן של בדיקות אלה הינו לגלות ליקויים במתקנים אם נוצרו כאלה וברור שללא בדיקה, לא ימצאו הליקויים, אם הם קיימים.

חבר המועצה, עמית אבני: “תושב היישוב פנה אלי דרך הפייסבוק והפנה את תשומת לבי למקרה, פניתי עם כך לראש המועצה בתקווה שידאג שתבוצע ביקורת במיידי.  בריאות התושבים אינה הפקר, ועל המועצה המקומית לוודא שהנהלים מתקיימים. לא יתכן שביקורת למתקנים שהייתה צריכה להתקיים לפני כחצי שנה,  לא התקיימה, בזמן שילדים ממשיכים לשחק בפארק יום יום”.

ראש המועצה דוד אריאלי: “אנחנו נמצאים בתהליך ארוך שנים שבמסגרתו עושים מאמץ כביר לתקן טיפול כושל בגני המשחקים טרם תקופתי, במסגרת זו היינו הראשונים להכניס גוף שעוסק בהקניה קבועה של תו תקן. גם אם פה ושם יש חילוקי דעות, עדין היינו הראשונים להסדיר את סוגיית  התקינה הקבועה. בנוסף, אנו נתונים למהלך רחב של רענון גני המשחקים, החלפנו את גן פיש, תוך שבועות בודדים נחדש את גן המייסדים ועד סוף השנה נחדש את גן גיגי (בקרית חרושת), גן הוורדים, גן פרנק (בבונים) וגן השומרים. תהליך חידוש הגנים יימשך גם בשנת 2014 ויש להסתכל על המגמות החיוביות של תקינה וחידוש גנים ולא על עניינים פעוטים, כאלה ואחרים, שיכולים לנבוע דרך הטבע בתהליכים מערכתיים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter