באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

קרית טבעון: אומני אקספרס בחוץ

קרית טבעון: אומני אקספרס בחוץ

חברת ‘סופרבוס’ תחליף את חברת האוטובוסים ‘אומני אקספרס’ כחברה אשר נותנת שירות לתושבי הקריה החל מה-1 בינואר 2015 כשבעתיד מתוכנן קו 9 להגיע עד תחנת הרכבת בכפר יהושע.

חברת האוטובוסים ‘סופרבוס’ צפויה להחליף את חברת ‘אומני אקספרס’, אשר תסיים בסוף  דצמבר 2014  את מתן השירות בקרית טבעון. חברת התחבורה הציבורית ‘סופרבוס’ הוקמה בשנת 2000 ופועלת בהתאם לתקני ISO 9001, ISO 2008 ו- ISO 9301. רכבי החברה עומדים בכל תקני הבטיחות הנהוגים בישראל ומפוקחים באופן צמוד. חברת  ‘סופרבוס’ הפעילה בעבר (בין השנים 2002-2013)  את אשכול מתתיהו (רמלה, שוהם, מודיעין עילית ועוד), משנת 2009 מפעילה את אשכול בית שמש ופרוזדור ירושלים (בית שמש, והסביבה) ולאחרונה כאמור, זכתה בהפעלת אשכול העמקים (טבעון, יוקנעם, עפולה, טבריה והסביבה).

אוטובוס
סופרבוס בדרך לטבעון. צילום: דוברות קרית טבעון.

החברה מפעילה אוטובוסים חדישים וכן מיניבוסים בקווים העירוניים. באוטובוסים של החברה יש מסכי מידע, אינטרנט אלחוטי ושקע USB . מערכת הכרטוס באוטובוס היא מהמתקדמות בארץ, כזו המאפשרת רכישה של כרטיסים בתחנות מכירה אוטומטיות. בנוסף, יותקן שילוט אלקטרוני בתחנות בעלות תנועה רבה. בין השינויים המתוכננים בשירות בקרית טבעון: הכנסת רחוב הצבעוני למסלול התחבורה הציבורית, כניסת אוטובוס בקביעות לרחוב החורש וכן, בעתיד, קו 9 יגיע עד תחנת הרכבת שתקום בכפר יהושע.

חשוב לציין כי החברה מפעילה אוטובוסים עירוניים נגישים, העומדים בתקן הנגישות של משרד התחבורה, כולל מיניבוסים עם מדרגה נשלפת. במוקד הבקרה של החברה ניתן יהיה לקבל מידע מפורט אודות נגישות תחנות והסעות, לוודא כי מסלול הנסיעה המתוכנן נגיש וכן ניתן יהיה להודיע מראש על נסיעת אדם הנעזר בכיסא גלגלים ו/או עיוור עם כלב נחייה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter